Mimosa Evo

Mimosa Evo ™ Feminized: Długo oczekiwane uwolnienie z laboratorium w Barneys Farm wreszcie się wydarzyło, a nasz zwrot na tych potwornych genetykach ma swoją aprobatę. Powstają Mimosa Evo ™! Ewoluował ze słynnego szmaragdowego trójkąta pierwotnie hodowanego przez Symbiotyczną Genetykę, która jest teraz doładowana z naszym bezcennym pomarańczowym ciosem ze sklepienia farmy Barneys. Ten 60% dominujący faworyt Indica jest pełen dużych matowych pąków, bogatych w kanabinoidy i terpeny.

Hodowcy uwielbiają jej skórki tropikalne cytrusowe smak z nutami jagód, które towarzyszą euforycznemu, ale spokojnemu efektom. Mimosa Evo ™ to prawdziwe jedzenie dla mózgu, spodziewaj się, że pływające uczucia, które pozostaną z tobą przez cały dzień. Poziomy THC są możliwe do 30% przez wielkiego mistrza, ale 24-26% jest więcej niż wystarczające do pobłażania zwykłych śmiertelników.

Mimosa Evo ™ doładowane wydajności mogą być po prostu szalone, 700 g/m2 łatwo osiągnięte w pomieszczeniach umożliwiają dodatkową przestrzeń z optymalnymi warunkami uprawy. Mimosa Evo ™ jest idealny do uprawy na świeżym powietrzu i możesz potrzebować drabin! Wznosząc się do ponad 2 metrów/220 cm, zakończy okres kwitnienia do początku października po 65 dniu + kwitnienia, z potencjalnymi plonami ponad 2000 g na roślinę.

Nasiona marihuany PanPestka
Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Purple Punch x Clementine

Plony: 700 g/m²

Kwitnienie: 65 - 70 dni

THC: 30.0%

CBD: Niewielkie

CBD: 0.8%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor