Amnesia Haze - legendarna odmiana marihuany sativa

Amnesia Haze

(10 opinii klienta)
Nasiona marihuany AK 2.0 Auto

Amnesia Haze - opis, działanie i historia

Amnesia Haze to prawdopodobnie jedna z najpopularniejszych odmian marihuany na świecie. Jest to hybryda dominująca w geny sativa, która pomimo swojej nazwy nie spowoduje nagłej utraty pamięci. Słynna Amnesia Haze to odmiana, która powstała dzięki skrzyżowaniu kilku różnych szczepów, w tym Thai, Hawaiian i Afghani.

Amnesia Haze, która dostępna jest na komercyjnym rynku pochodzi głownie z dwóch źródeł: First Medical Seeds i Soma Seeds – firmy z Amsterdamu, która odpowiedzialna jest za takie szczepy jak Lavender. Amnesia Haze zdobyła pierwsze miejsce w 2004 roku na Cannabis Cup i wygrała jako najlepsza sativa 2012r. w Cannabis Cup. Zawartość THC w Amnesi Haze wynosi od 20 do 25%.

Szczep wyróżnia się gęstymi kwiatami, które wykazują syntezę struktur szczepów indica i sativa. Topy są bardziej stożkowe, niż okrągłe. Kwiaty mają typowo cytrusowy zapach, ale można w nich również wyczuć korzenny, pikantny zapach, który może być kojarzony z odmianami typu haze. Mimo całego bogactwa smaków, dym jest bardzo gładki. Smak, zarówno przy zaciąganiu, jak i wydychaniu, jest pikantny o cytrusowym aromacie. Zapach dymu może się utrzymywać przez długi czas w powietrzu.

Działanie Amnesji Haze pojawia się niemal natychmiast, wywołując burzę myśli i nagłą, ostrą świadomość otoczenia. To mentalne ostrzenie może prowadzić do uczucia euforii. Użytkownicy mogą odczuwać poprawę nastroju, a także energię do wykonywania zadań. Chociaż działanie najbardziej odczuwalne jest na głowie, Amnesia Haze ma również wystarczającą ilość genów indica, aby zapewnić relaks i przyjemne kontemplacje.

Połączenie silnych efektów psychicznych i fizycznych czyni ten tę odmianę dobrym wyborem do ćwiczeń obejmujących zarówno umysł jak i ciało, na przykład seks. Amnesia Haze może być pomocna dla osób z zaburzeniami koncentracji uwagi, które mają problemy ze skoncentrowaniem się na określonych zadaniach.

Amnezja może również być silnym stymulatorem apetytu. Z drugiej strony osoby skłonne do odczuwania niepokoju mogą doświadczyć pewnego stopnia paranoi. Użytkownicy odmiany Amnesia Haze często mówią, że ten szczep ma skłonności do wywoływania szaleńczego wyścigu myśli. Początkujący użytkownicy powinni zaczynać od więc małych dawek tej sativy, aby uniknąć nieprzyjemnych momentów.

Galeria

Opinie o Amnesia Haze

10 opinii dla Amnesia Haze

 1. Tomek

  Yyy zapomniałem jak działa, więc 5/5

 2. Michał

  Dobrze klepie

 3. 5 Taco

  5/5

 4. Kamil

  Od 3 minut myślę co napisać więc 6/5🤣😤😆😂

 5. Kiki

  Jak obiad u mamy

 6. Maciek R

  Jest naprawdę mocne w smaku i w działaniu.Dym jest gryzący w gardło a działanie natychmiastowe.Jak dla mnie numer 1.Nie polecam początkującym.

 7. guziczek

  Jestem posiadaczką od kilku dni i jest zaskakująca. Nie znam się na tym rynku jednak mogę powiedzieć ,że przy odpowiednim umiejętnym stosowaniu bardzo skuteczna. Relaksująca tak , jednak osobiście określiłabym podreślając jej działanie odprężające i przeciwbólowe zarazem przy tym delikatna o ładnym zapachu cytrusowo- ziołowym z odrobiną korzennej woni.

 8. RubyBebzol

  Dobrze klepie, jak najman w matę czyli szybko

 9. roxa

  amnezja jest dosyć mocna zależy w jakich dawkach, ni e polecam dla początkujących czuć bardzo w gardle smak oddaje 😀

 10. Izabela

  Dla mnie jest super palę dopiero od trzech lat. Polecam 👌

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.