+Speed Auto – Sweet Seeds

Sweet Seeds Speed Auto
Spis treści

Jest szybka, wydajna, ma wyjątkowy smak oraz potencjał i jak sama nazwa wskazuje autokwitnąca. Aż chce się powiedzieć, że Speed Auto od Sweet Seeds to odmiana warta grzechu. Wiedzą o tym dobrze zarówno growerzy, jak i kolekcjonerzy nasion marihuany.

Charakterystyka +Speed Auto

Speed Auto jest owocem wieloletnich starań pasjonatów Sweet Seeds, którzy postawili sobie za główny cel stworzenie automatycznie kwitnącej odmiany, która nie tylko zachowa doskonały smak i aromat, ale również zapewni szybki czas od wysiania nasion konopi, aż do zbiorów. Rezultatem tych wysiłków jest Speed Auto – hybryda, która właśnie spełnia te wszystkie oczekiwania.

Jednym z największych atutów Speed Auto jest jej niesamowita szybkość. To niezwykle ważne dla growerów, którzy szukają efektywnych i szybkich rozwiązań.

+Speed Auto rozkwita w zaledwie w 7-8 tygodni od wysadzenia, co oznacza, że możesz cieszyć się obfitym plonem znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnych odmian. A co istotne, ta niebywała prędkość tej odmiany nie sprawia, że traci ona na wysokiej jakości.

Aromat, smak i działanie Speed Auto

Sweet Seeds słynęła i słynie z produkcji odmian konopi, które łączą w sobie rewelacyjny smak i aromat. I właśnie Speed Auto jest tego świetnym przykładem. Kwiaty tej odmiany charakteryzują się słodkim, owocowym zapachem.

Smak tej odmiany to po prostu czysta, owocowa przyjemność. Nuta owoców cytrusowych z subtelną domieszką drewna daje kombinację, która zaskakuje i zachwyca niejednego użytkownika konopi indyjskich. To nie tylko odmiana o niesamowitym i mocnym działaniu, ale także jedna z najsmaczniejszych jakie można znaleźć na rynku Cannabis.

Speed Auto nie zawodzi w swoim działaniu. Jej potencjał jest imponujący, a efekty można opisać jako silne i jednocześnie relaksujące.

Jej moc jest na poziomie od 15 do 20 % THC, co sprawia, że jest to super propozycja zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników marihuany.

Po spożyciu Speed Auto można odczuć, jak stres i napięcie opadają, ustępując miejsca uczuciu błogiego relaksu. Jest to również odmiana, która może pomóc w łagodzeniu bólu i stresu. To świetna propozycja na wieczór dla tych, którzy chcą się odprężyć po ciężkim dniu.

Uprawa +Speed Auto

Hodowla Speed Auto nie wymaga specjalistycznego sprzętu ani też zbyt dużego doświadczenia w uprawie konopi indyjskich. Atutem tej odmiany jest niezwykle duża odporność na choroby, szkodniki i grzyby. Oznacza to, że poradzą sobie z nią z powodzeniem również początkujący growerzy.

Speed Auto można uprawiać zarówno w warunkach Indoor, jak i Outdoor. Jednym z kluczowych elementów sukcesu w uprawie tej odmiany, jest zapewnienie jej odpowiednich warunków oświetleniowych, wilgotności i temperatury. To wystarczy, żeby Speed Auto wynagrodziło nam to minimum starań bardzo obfitym plonem o bardzo wysokiej jakości.