Chocolate Thai

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Chocolate Thai, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Chocolate Thai - opis, działanie i historia

Odkryty w Tajlandii, Chocolate Thai to czysta sativa, której terpeny nadają czekoladowy smak i zapach. Szczep był bardzo popularny od lat sześćdziesiątych do osiemdziesiątych. Ostatecznie jednak jego popularność zaczęła słabnąć z powodu niskiego stężenia THC i stosunkowo trudnej uprawy. Niektórzy twierdzą, że prawdziwy Chocolate Thai wyginął w połowie lat osiemdziesiątych.

Odmiana ta była wykorzystana do stworzenia kilku hybryd, dzięki czemu zyskały one czekoladowy smak i zapach. Oryginalne nasiona Chocolate Thai były czarne, maleńkie i sferyczne. Były jednak trudne do znalezienia i równie trudne do wykiełkowania, a sama roślina często przybierała męską formę.

Roślina miała długie i smukłe liście, rosnące w sposób asymetryczny. Aby wyprodukować niewielki plon, musiałaby przetrwać 14 tygodni. W czasach swojej świetności, kwiaty tego szczepu były sprzedawane jako przywiązane do patyka, łodygi konopi lub bambusa.

Istnieje kilka linii nasion sprzedanych pod nazwą, ale zostały one skrzyżowane, aby zapewnić pewne cechy oryginalnej odmiany lub mają nieznane pochodzenie.

Popularne nasiona Chocolate Thai

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Chocolate Thai”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *