Jack Herer

Jack Herer - odmiana marihuany sativa
(4 opinie klienta)
Smak i zapach
Sosnowy
Działanie
Energia

Informacje dodatkowe

Aromat

, ,

Efekty

, , , ,

Objawy

, , , ,

Stężenie THC

Średnie (10-20% THC)

Terpeny

, ,

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Jack Herer, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Jack Herer - opis, działanie i historia

Odmiana Jack Herer to słynna sativa nazwana imieniem aktywisty, którego książka The Emperor Wears No Clothes zapisała się w historii walki o legalizację marihuany. Ta dominująca w sativę odmiana została opracowana przez Sensi Seeds w latach dziewięćdzisiątych i od tamtej pory stała się ona klasykiem.

Mimo, że dokładna genetyka odmiany Jack Herer strzeżona jest tajemnicą, to wiadomo, że jest to krzyżówka odmian Haze, Northern Lights 5 i Shiva Skunk Cross. Ten szczep zdobył dziewięć tytułów na Cannabis Cup za jakość i moc, a firma Cannabis Analytical określiła zawartość THC w tej odmianie na poziomie 15-24%.

Lepkie topy mają przyjemny zapach pomarańczy i cytryny, a zaskakujący smak i przyjemne efekty sprawiły, że Jack Herer cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród użytkowników rekreacyjnych jak i pacjentów.

Kwiaty szczepu Jack Herer nie są specjalnie imponujące: zielone z pomarańczowymi włoskami, podłużne i zaokrąglone. Imponuje za to liczba trichomów, dzięki którym kwiat jest bardzo lepki, a także sam cytrusowy zapach.

Dzięki bogatej genetyce istnieje kilka różnych wariantów odmiany Jack Herer, a każda z nich posiada unikalne cechy i efekty. Niektóre szczepy, które powstały dzięki tej odmianie to Jack The Ripper, Jack’s Cleaner i Jack Skellington.

Terpeny w Jack Herer

Dominujący terpen

Terpinolen - Ziołowy, kwiatowy terpen, który znajduje się również w jabłkach, bzie i gałce muszkatołowej.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Pinen (Sosnowy)

Uprawa Jack Herer

Sativa
Średnia
Wysoka
Średnie
7-9 tygodni

4 opinie dla Jack Herer

 1. KotekNielotek

  Dobrze poprawia humor i kreatywność oraz chęć do robienia rzeczy. Po tym ziole przyjemnie sprząta się mieszkanie i kreatywnie tworzy. Haj jest czysty, pobudzający i zachęcający do ruchu, często spacerów lub dokładnego sprzątania mieszkania i to w miejscach, w których zazwyczaj nie zaglądasz, jak za łóżko i POD łóżkiem, gdzie podłoga nie widziała światła dziennego przez kilkanaście miesięcy. Dość szybko załącza się gastofaza, więc by nie dać się jej zwieść zachęcam do picia dużej ilości wody lub herbaty, ale odradzam kawę, bo wtedy jest się za bardzo pobudzonym, niemal jak po narkotykach. WAŻNE: W trakcie jarania nie jeść ciężkich i tłustych rzeczy, bo cała chęć do działania oraz kreatywność zostanie skoncentrowana na przetwarzaniu jedzenia.

 2. Takjes

  Przepiękna pierwsza opinia. Zgadzam się w 100%

 3. Rabek

  Człowieku dawno nie było mi tak dobrze. Zachęcam do spróbowania. Jest lekko, przyjemnie. Tryskam pozytywną energią, buzia mi się nie zamyka, żona ma mnie dość 🙂

 4. lev

  Rozluźnia, wyluzowuje, uspokaja. Wydaje się dobra na zmęczenie i stres. Wzmacnia doznania seksualne.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *