Lemon Haze

Lemon Haze - odmiana i nasiona marihuany
4 opinie
Smak i zapach
Amoniak
Działanie
Energia
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Lemon Haze, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Lemon Haze - opis, działanie i historia

Lemon Haze to krzyżówka odmian Silver Haze i Lemon Skunk, dzięki którym zawdzięcza swój cytrynowy zapach. Odmiana Lemon Haze przez długi czas pozostawia słodki, cytrynowy smak w ustach. Jest to mocna sativa, która nie jest polecana niedoświadczonym użytkownikom. Haj spowodowany tą odmianą jest bardzo euforyczny i relaksacyjny.

Kwiaty Lemon Haze są zwykle średnie lub duże, a wielu konsumentów zachwyca się ich wyraźnym kształtem i fakturą. Liście są gęste, mają nieco poszarpany i puszysty wygląd. Bursztynowe trichomy pokrywają topy, dając im lekko żółtą poświatę i odpowiadają za wysoką psychoaktywność.

Po odpowiednim curringu, Lemon ma silny cytrusowy aromat; nuta cytryny jest dominującym zapachem. Pod spodem znajduje się ostro-ziołowa nuta smakowa, którą niemal na pewno rozpoznają fani macierzystego szczepu Haze. Zaskakujące jest to, że LH ma niewiele wyraźnych cech, które odziedziczył po drugim rodzicu, odmianie Lemon Skunk. Po spaleniu, Lemon wytwarza gładki dym, który na wydechu smakuje odświeżająco ziołowo, z wyraźnymi nutami cytrynowymi.

Mówi się, że Lemon Haze to bomba z opóźnionym zapłonem, ponieważ trzeba poczekać kilka minut, zanim w pełni ujawnią się jego efekty. Na początku konsumenci mogą odczuwać zmianę postrzegania zewnętrznych bodźców, a niektóre obrazy lub dźwięki mogą przybierać nowy, psychodeliczny wymiar. Wzrost aktywności mózgu może prowadzić do chęci konwersacji i kreatywności.

Lemon Haze pobudza także do działania, więc doświadczeni użytkownicy mogą bez problemu wykonywać codzienne zadania. Wraz z upływem czasu czuć jednak działanie grawitacji, która skutecznie przykleja do fotela. Większe dawki mogą prowadzić do głębokich przemyśleń, dzięki czemu można się odciąć od otoczenia. Tego szczepu najlepiej używać w godzinach wieczornych, ponieważ jeśli zostanie spożyty w nocy, może początkowo pobudzić, co zdecydowanie utrudni zaśnięcie.

Odmiana Lemon Haze wybierana jest przez pacjentów cierpiących na depresję, stres i przewlekłe bóle. Wysokie stężenie THC i niskie stężenie CBD może sprawić, że niektórzy pacjenci doświadczą paranoi, dlatego ta sativa nie jest polecana początkującym i zdecydowanie warto zaczynać od niskich dawek.

4 opinie dla Lemon Haze

 1. Lemon


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  jest git, dobrze klepie fajna faza ale nie podoba mi się w nim to że wygląda jak gówno haze

  (1) (0)
 2. Tales


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  Na początku wchodzimy do krainy szczęścia, polecam muzykę do wejścia w inny wymiar i bycia w kosmosie mysli i różnych utworów przez 1.5, po tym czasie poczujesz ogromne rozluźnienie i wyłączenie mysli lub jak wolisz mozesz wejść w świat rozmyślań niczym grecki uczony nad rzeką rozmawiając z fantazja, polecam OGROMNIE chociaz raz może komuś posmakuje na szare ulewne dni. 😉

  (2) (1)
 3. Smutfet

  Srogo, fajnie klepie. Wygląd na 4 bo nic niesamowitego, smak git. Fajny trip a potem pakman. Polecam

  (3) (1)
 4. Justg3thigh

  Super haj . Na starcie relaks i euforia na koniec pacman :p

  (2) (1)
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: