White Widow - hybrydowa odmiana marihuany. Znajdź nasiona White Widow

White Widow

(1 opinia klienta)

White Widow - opis, działanie i historia

White Widow jest jedną z najbardziej znanych odmian na świecie. To zrównoważona hybryda która została wyhodowana w Holandii przez Green House Seeds. White Widow to krzyżówka lokalnie rosnącej brazylijskiej sativy i mocnej żywicznej odmiany z południowych Indii – South Indian Indica.

White Widow jest błogosławiona przez każdego holenderskiego klienta coffe shop’u od 1990 roku. W tamtych czasach podziemny rynek marihuany dominował we wczesne hybrydy, takie jak Northern Lights i Haze. White Widow dołączył do tych legendarnych odmian, wygrywając Cannabis Cup w 1995 roku.

Wyhodowany specjalnie dla wysokiej liczby trichomów, White Widow jest szczególnie ceniony przez hodowców, których produktem docelowym jest haszysz. Szczep ten ma średnią zawartość THC 20%, a niektóre fenotypy przekraczają tę ilość.

Topy White Widow są masywne, nieco stożkowate i zwężone. Ich struktura bardziej przypomina odmiany sativa, niż indica. Mają luźną i puszystą strukturę, która pokryta jest gęstą warstwą trichomów.

Kwiaty odpowiednio uprawianej rośliny  są w całości pokryte włoskami, nadając roślinie białawo-szary wygląd, dzięki któremu odmiana zyskała swoją nazwę. White Widow słynie z kłującego zapachu o zapachu amoniaku z pewnymi nutami ziemistej sosny. Kruszenie suszu powoduje wydzielanie zapachu przypominającego kadzidło.

Gładki dym smakuje podobnie ziemisto – użytkownicy przyzwyczajeni do owocowych lub smacznych krzyżówek mogą być rozczarowani względnym brakiem smaku White Widow. Zapach White Widow jest jednak szczególnie odczuwalny po spaleniu, więc palacze ceniący dyskrecję powinni o tym wiedzieć.

Jest to odporna na pleśń odmiana, dzięki czemu uprawa na świeżym powietrzu jest bardzo dobrym pomysłem. Pomimo przeważających genów sativa, w fazie wegetatywnej White Widow znacznie bardziej przypomina rośliny indica: rośliny są krzaczaste i szerokie. Rośliny uprawiane wewnątrz kwitną w ciągu 9 tygodni, a uprawiane na zewnątrz są gotowe do zbioru na początku października. Hodowcy mogą spodziewać się około 35 do 55 gramów na metr kwadratowy rośliny.

Genetyka White Widow dała początek wielu innych legend, takich jak White Russian, White Rhino, i Blue Widow.

Nasiona White Widow

Opinie o White Widow

1 opinia dla White Widow

  1. grubaz420tch

    Biała Wdowa 4.20 !

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.