White Widow

White Widow - hybrydowa odmiana marihuany. Znajdź nasiona White Widow
(2 opinie klienta)
Smak i zapach
Drzewiasty
Działanie
Energia
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, White Widow, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

White Widow - opis, działanie i historia

White Widow jest jedną z najbardziej znanych odmian na świecie. To zrównoważona hybryda która została wyhodowana w Holandii przez Green House Seeds. White Widow to krzyżówka lokalnie rosnącej brazylijskiej sativy i mocnej żywicznej odmiany z południowych Indii – South Indian Indica.

White Widow jest błogosławiona przez każdego holenderskiego klienta coffe shop’u od 1990 roku. W tamtych czasach podziemny rynek marihuany dominował we wczesne hybrydy, takie jak Northern Lights i Haze. White Widow dołączył do tych legendarnych odmian, wygrywając Cannabis Cup w 1995 roku.

W rzeczywistości jest całkiem oczywiste, dlaczego odmiana White Widow jest tą, o której „koneserzy”, początkujący entuzjaści konopi, pacjenci i palacze po prostu nie mogą przestać myśleć. Naprawdę, gdyby nie Biała Wdowa, inne odmiany nie z tego świata, takie jak White Rhino, Blue Widow i Black Widow, nawet by nie istniały.

White Widow to euforyczna, wręcz stymulująca odmiana, która sprawia, że ​​każda czynność, którą robisz, jest całkowicie wzmocniona — w pozytywny sposób.

Zdobywając puchar High Times Cup w 1995 roku, kiedy została wydana po raz pierwszy, a także powszechnie uznawana za jedną z najpopularniejszych odmian marihuany na świecie, Biała Wdowa jest genetycznie klasyfikowana jako hybryda z lekką dominacją genów indica. Ten szczep w większości zapewnia delikatną równowagę między sativą a indicą, z profilem około 60% indica i 40% sativa.

Nawet jeśli geny indica mogą zdominować skład White Widow, jej efekty z pewnością nie odzwierciedlają typowych cech odmian indica, z hajem, który nie powoduje zmęczenia, siedzenia na kanapie ani letargu. Haj wywołany odmianą White Widow jest zazwyczaj optymistyczny i hipnotyzujący oraz rozluźniający ciało, nie powodując, że umysł chce zasnąć.

Odmiana White Widow ma działanie energetyczne, ale jednocześnie powoduje uczucie relaksu, w stanie całkowitej euforii, która pozwoli ci normalnie funkcjonować – tylko z nieco bardziej pozytywną energią. Spodziewaj się, że działanie tej odmiany pobudzi Twój umysł, często zwiększając kreatywność i powodując, że rozmowa i komunikacja przebiegają naturalnie i z prostotą, której możesz nie doświadczyć w normalnym codziennym życiu.

Chociaż w przeszłości marihuana White Widow była badana pod kątem stosowania pod kątem wielu zastosowań medycznych. Jej profil terpenowy i kannabinoidowy zapewnia jednak najlepszą opcję leczenia dla osób cierpiących na depresję, lęk, stres, PTSD i chroniczny ból. Dla osób borykających się z problemami psychicznymi (depresja, lęki, stres, zespół stresu pourazowego) prawdopodobnie najlepsza jest mała lub średnia dawka tej odmiany, ponieważ nadmierne spożycie może czasami prowadzić do większej paranoi i uczucia niepokoju.

Wyhodowany specjalnie dla wysokiej liczby trichomów, White Widow jest szczególnie ceniony przez hodowców, których produktem docelowym jest haszysz. Szczep ten ma średnią zawartość THC 20-25%, a niektóre fenotypy przekraczają tę ilość. Wszystko to składa się na produkcję żywych kwiatów, które oferują wiele korzyści leczniczych.

Ci, którzy regularnie spożywają marihuanę White Widow, opisują jej aromat jako „ostry skunk”, z wyrafinowaną nutą aromatu konopi i jagód. Aromat jest tak intensywny, że większość palaczy prawdopodobnie wyczułaby jego obecność w promieniu około 300 metrów kwadratowych.

Mając to na uwadze, jeśli planujesz spożywać Białą Wdowę w dyskrecji, prawdopodobnie nie jest to odmiana, której szukasz – chyba że zastosujesz dodatkowe środki zapobiegawcze, aby utrzymać śmierdzący zapach w tajemnicy (palić na zewnątrz,  używać filtrów powietrza lub korzystać z aerozolów zapachowych).

Czasami niektóre partie White Widow mają szczególnie owocowy lub pikantny smak, dający wrażenie, jakbyś właśnie ugryzł dojrzałą brzoskwinię lub soczyste jabłko, zmieszane z przyprawami, takimi jak gałka muszkatołowa lub cynamon.

Pod względem wyglądu odmiana White Widow jest pełna mroźnych trichomów, które mienią się i lśnią w chwili, gdy jakiekolwiek źródło światła uderza w topy. Kwiaty Białej Wdowy są masywne, nieco stożkowate i zwężone. Ich struktura bardziej przypomina odmiany sativa, niż indica. Mają luźną i puszystą strukturę, która pokryta jest gęstą warstwą trichomów.

Kwiaty odpowiednio uprawianej rośliny  są w całości pokryte włoskami, nadając roślinie białawo-szary wygląd, dzięki któremu odmiana zyskała swoją nazwę. White Widow słynie z kłującego zapachu o zapachu amoniaku z pewnymi nutami ziemistej sosny. Kruszenie suszu powoduje wydzielanie zapachu przypominającego kadzidło.

Gładki dym smakuje podobnie ziemisto – użytkownicy przyzwyczajeni do owocowych lub smacznych krzyżówek mogą być rozczarowani względnym brakiem smaku White Widow. Zapach jest jednak szczególnie odczuwalny po spaleniu, więc palacze ceniący dyskrecję powinni o tym wiedzieć.

Jest to odporna na pleśń odmiana, dzięki czemu uprawa na świeżym powietrzu jest bardzo dobrym pomysłem. Pomimo przeważających genów sativa, w fazie wegetatywnej White Widow znacznie bardziej przypomina odmiany indica: rośliny są krzaczaste i szerokie. Rośliny uprawiane wewnątrz kwitną w ciągu 9 tygodni, a uprawiane na zewnątrz są gotowe do zbioru na początku października. Hodowcy mogą spodziewać się około 35 do 55 gramów na metr kwadratowy rośliny.

Terpeny w White Widow

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Pinen (Sosnowy)

Uprawa White Widow

Hybryda
Łatwa
Średnia
Średnie
7-9 tygodni

2 opinie dla White Widow

  1. grubaz420tch

    Biała Wdowa 4.20 !

  2. Johnny Indoorowy

    trafiały mi się partie mające posmak choinki z cynamonem oraz takie które były strasznie słodkie z posmakiem winogron ale najczęściej smakuje po prostu chamskim skunem. zauważyłem że tym więcej białego przy kwitnieniu tym ciemniejsze jest po wysuszeniu. haj typowo kanapowy przy silniejszym sorcie wrecz traci sie czucie w nogach

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *