LA Confidential

LA Confidential
(1 opinia klienta)
Smak i zapach
Sosnowy
Działanie
Senność

Informacje dodatkowe

Aromat

, ,

Efekty

, ,

Objawy

, ,

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, LA Confidential, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

LA Confidential - opis, działanie i historia

LA Confidential, znany również jako “Confidential” lub “LA Confidential OG”, to hybrydowa odmiana marihuany dominująca w geny indica. Został stworzony przez skrzyżowanie kultowego szczepu Afghani z California Indica, a w 2006 roku zyskał miano najlepszej odmiany roku wg. High Times.

Popularny kalifornijski szczep konopi LA Confidential to indica, która smakuje i pachnie jak słodko-pikantna sosna o skunkowych i ziemistych nutach zapachowych. Przy dobrej uprawie kwiaty tego szczepu mienią się różnymi odcieniami zieleni, turkusu, a czasem fioletu i w pełni pokryte są warstwą kryształowych trichomów.

Chociaż jest to czysta odmiana Indica, to niektórzy użytkownicy uważają, że jej działanie można opisać jako psychodeliczne. Może również powodować wyścig myśli i poprawiać nastrój. Często godzinę lub dwie po spożyciu LA Confidential potrzebna jest drzemka. Negatywne skutki mogą obejmować suchość w ustach, czerwone oczy, paranoję, zawroty głowy lub bóle głowy, szczególnie przy wyższych dawkach.

LA Confidential jest silną indicą, która powoduje oszałamiający haj prowadzący do łóżka. Z tego powodu użytkownicy sugerują, że LA Confidential najlepiej stosować wieczorami lub w nocy, gdy ważne zadania zostały już wykonane i planujesz się zrelaksować lub udać się do łóżka. Stwierdzono również, że jego działanie pomaga łagodzić bóle mięśni i stawów, eliminować stresujące myśli, zwiększać apetyt i powodować senność.

Jego poziom THC może wahać się od kilkunastu do 20 procent, więc upewnij się, że masz wystarczającą tolerancję, aby go używać. Kiedy zignorujesz moc tej odmiany, możesz odczuwać wzrost niepokoju lub zawroty głowy. LA Confidential zawiera wyższe stężenie CBD niż norma, co może wyjaśniać, dlaczego podobno działa dobrze w łagodzeniu bólu i może nawet łagodzić stany zapalne.

W połączeniu z wysokim średnim poziomem THC, efekty te sprawiają, że LA Confidential jest doskonałym wyborem do leczenia objawów, takich jak przewlekły ból, bezsenność, chroniczny stres i depresja lub wahania nastroju.

Terpeny w LA Confidential

Dominujący terpen

Pinen - Terpen o zapachu sosny, który znajduje się również w rozmarynie i wielu innych ziołach.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Mircen (Ziemisty)

Uprawa LA Confidential

Indica
Łatwa
Wysoka
Duże
7-9 tygodni

1 opinia dla LA Confidential

  1. Adrian

    Wersja aptekowa jest mało aromatyczna, czuć ten ładny cytrusowo-leśno-pieprzno- ziemisto-sosnowy zapach ale nie jest aż tak wyraźny. Smak na plus. Na początku podobnie jak 22% aurora może być przytłaczająca. Polecam startowanie z niską dawką i po 5 minutach kolejną inhalacje. Po wyrobieniu tolerancji dla mnie jest to świetna całodniowa odmiana pomimo tego, że indica. Oceniam 8/10.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *