Zkittlez

Zkittlez - odmiana marihuany znana również jako Skittles lub Skittlz
Smak i zapach
Winogronowy
Działanie
Relaks

Informacje dodatkowe

Aromat

, ,

Efekty

, ,

Objawy

, ,

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Zkittlez, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Zkittlez - opis, działanie i historia

Zkittlez, znany również jako Skittlez lub po prostu Skittles, jest hybrydą z dominacją genów indica, stworzona przez kolektyw Dying Breed Seeds z Północnej Kalifornii. Ta odmiana powstała przez skrzyżowanie odmian Grape Ape i pikantnej sativy o nazwie Grapefruit. Skittles łączy psychiczne i fizyczne efekty obu rodziców i wywołuje łagodny, wieloaspektowy haj.

Atrakcyjność tej odmiany jest na tyle duża, że Zkittlez zdobył tytuł najlepszej odmiany indica podczas High Times Cannabis Cup 2015, który odbył się w Michigan. Zawartość THC w Zkittlez została zmierzona na poziomie od 15% do 23%.

Podobnie jak cukierki Skittles, ten szczep oferuje możliwość spróbowania tęczy — ale jak się okazuje, Zkittlez również przybiera kolory tęczy. W zależności od fenotypu, grube i masywne kwiaty rośliny pojawiają się w różnych odcieniach zieleni i fioletu, z żywymi pomarańczowymi włoskami (lub słupkami) rozpościerającymi się na całej powierzchni topów.

Przyciągające wzrok fioletowe odcienie są wynikiem wysokiego stężenia pigmentów antocyjanów. Przycięte kwiaty mają charakterystyczną strukturę odmian indica – są zwarte i gęste. Ich powierzchnia pokryta jest błyszczącymi trichomami, które zapewniają lepkość i działanie psychoaktywne.

Prawidłowo curringowane kwiaty Zkittleza wydzielają rodzaj słodko-kwaśnego aromatu. Drugi zapach ujawnia nieco bardziej wyraźne nuty jagód i cytryny. Zmielenie kwiatów intensyfikuje bardziej kwaśne nuty tej odmiany, dając w efekcie rodzaj skunkowego aromatu.

Podczas palenia w fajce lub joincie, kwiaty wydzielają bardzo przyjemny i łatwy do wdychania dym. Podczas wydechu ten lekki dym smakuje owocowo i przypomina winogrono.

Chociaż działanie odmiany Zkittlez pojawia się stosunkowo szybko, to jego działanie odczuwane na głowie wydaje się być subtelne. Często zgłaszane są jednak dziwne doświadczenia, takie jak zniekształcenia wzrokowe i słuchowe, a także dziwne uczucie wolniejszego upływu czasu.

Takie efekty mogą być wzmocnione przez nastrojową muzykę lub wciągający wizualnie program telewizyjny. Ze względu na spadek poziomu energii w trakcie trwania haju, Zkittlesa zaleca się spożywać między późnym popołudniem a wczesnym wieczorem.

Zkittlez może mieć również kilka różnych zastosowań medycznych. Pacjenci używają tej odmiany, aby złagodzić objawy stresu, depresji i lęku. Skittlez może również pomóc w przewlekłym bólu oraz wywołać wzrost głodu, pomagając tym, którzy stracili apetyt. Pacjenci, którzy mają skłonność do paniki lub mają niską tolerancję na THC, powinni spożywać Zkittlez z pewną ostrożnością.

Chociaż niewiele jest dostępnych informacji na temat trudności uprawy Zkittlez, wiemy, że można ją z powodzeniem uprawiać w warunkach indoor oraz outdoor w gorącym, wilgotnym klimacie.

Ogrodnicy, którzy chcą wydobyć fioletowe odcienie kwiatów, powinni wystawiać swoje rośliny na niskie (ale nie mroźne) temperatury w nocy tuż przed rozpoczęciem kwitnienia. Biorąc pod uwagę szczepy o podobnym stosunku genów indica do sativa, sugeruje się, że czas kwitnienia odmiany Zkittlez wynosi między 8 a 10 tygodni.

Terpeny w Zkittlez

Dominujący terpen

Kariofilen - Pikantny, pieprzny terpen, który może mieć działanie przeciwzapalne.

Poboczne terpeny

Humulen (Chmielowy), Linalol (Kwiatowy)

Uprawa Zkittlez

Indica
Średnia
Średnia
Średnie
7-9 tygodni
Reklama sklepu GrowBox.pl prezentująca growboxy, oświetlenie i nawozy. Na zdjęciu widoczna jest czarna szafa uprawowa (growbox) oraz opakowanie ziemi marki Plagron. Obok zdjęć znajduje się zielony przycisk z białym napisem Sprawdź oraz informacja o kodzie rabatowym na produkty: Kod rabatowy - 10% TakDlaOdmiany na zielonym tle

Popularne waporyzatory

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zkittlez”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: