OG Kush - hybrydowa odmiana marihuany

OG Kush

(1 opinia klienta)

OG Kush - opis, działanie i historia

OG Kush to legendarna odmiana, która znana jest na całym świecie. Pomimo swojej sławy, jego dokładne pochodzenie pozostaje tajemnicą.

Niektórzy twierdzą, że jest to skrzyżowanie odmian Chemdawg i Hindu Kush. Jest również możliwe, że OG Kush wyłonił się jako odrębny fenotyp innego istniejącego już szczepu.

Znaczenie nazwy również jest kwestionowane. “OG” tłumaczony jest jako Original Gangster, co świadczy o jego oldschoolowym statusie. Niektórzy jednak twierdzą, że OG oznacza Ocean Grown, w odniesieniu do jego kalifornijskiego pochodzenia.

Jedną z rzeczy, która nie podlega debacie, jest siła działania OG Kusha – jego stężenie THC konsekwentnie wynosi 20% – 25%.

OG Kush ma średnie i duże kwiaty, które mają gęstą, podobną do indiki strukturę. Liście są żółtawozielone, chociaż niektóre fenotypy mogą wykazywać ślady purpury. Ten ostatni kolor jest wynikiem działania barwników antocyjanowych aktywowanych przez zimną temperaturę. Pomarańczowe włoski, mające wychwycić pyłek z męskich roślin, wyróżniają się na tle innych kolorowych odmian marihuany.

Haj wywołany OG Kush jest bardziej odczuwalny na głowie niż na ciele. Zaczyna się od nagłego uderzenia na głowie, które może sprawić, że użytkownicy poczują się bardziej skupieni na otoczeniu, a dźwięki i kolory mogą się wydawać zintensyfikowane. Ta zmiana zmysłów może wkrótce ustąpić zmianie nastroju, która postępuje w kierunku euforii.

Zwiększenie skupienia nie jest tak czyste jak w przypadku sativy. Konsumenci nie doświadczają  dezorientującego poczucia szybkiego przelatywania myśli lub burzy mózgu. Jest to również świetna odmiana na zwiększenie aktywności związanych z ciałem i umysłem, takich jak gry wideo, ćwiczenia fizyczne, a nawet seks.

Jest to wszechstronna odmiana, który nadaje się do poprawy nastroju, co sprawia, że ​​jest to szczep wyjątkowo dobry na imprezy i żywe rozmowy.

OG Kush ma zastosowanie medyczne jako środek do tymczasowego łagodzenia stanów lękowych i depresji. Zwiększone skupienie może być również pomocne dla osób cierpiących na zaburzenia koncentracji.

Niektórzy donoszą również o uldze w bólach głowy i migrenach. Podobnie jak w przypadku wielu odmian sativa, OG Kush w wyższych dawkach może powodować uczucie paranoi.

Ze względu na łagodnie energetyzujące i motywujące do działania efekty, OG Kusz jest odmianą najlepiej smakującą w ciągu dnia lub wczesnym wieczorem. Pozytywny haj można wykorzystać ze znajomymi lub samodzielnie, w celu wykonania różnych zadań.

Ten szczep ma również stabilność genetyczną, dzięki czemu OG Kush był podstawą udanych krzyżówek, takich jak Bubba Kush, a także oferując pewne odrębne fenotypy, które stały się popularnymi szczepami, takimi jak Tahoe OG i Alpha OG .

Nasiona OG Kush

Opinie o OG Kush

1 opinia dla OG Kush

  1. odmianymarihuany

    Klasyk

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.