Jealousy

Jealousy - odmiana marihuany
Smak i zapach
Ostry / Pieprzowy
Działanie
Śmiech
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Jealousy, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Jealousy - opis, działanie i historia

Jealousy to równomiernie zbalansowana odmiana hybrydowa (50% indica / 50% sativa) stworzona przez skrzyżowanie pysznych szczepów Gelato 41 oraz Sunset Sherbet. Guru konopi z Seed Junky Genetics stworzyli tę hybrydę we współpracy z The Minntz, a obecnie ten szczep jest dystrybuowany przez markę Cookies. Jealousy został wybrany przez serwis internetowy Leafly jako najlepsza odmiana 2022 roku. Rok wcześniej odmiana Runtz zdobyła tytuł najlepszej odmiany roku 2021.

Idealnie zbalansowana odmiana hybrydowa, Jealousy, zapewnia efekty, które sprawią, że poczujesz się całkowicie odprężony przez wiele godzin. Natychmiast poczujesz radosne uniesienie, które wypełni twój mózg mocną euforią i kreatywnością. Towarzyszy temu wzrost motywacji, który sprawia, że jesteś gotowy do skupienia się na dowolnym zadaniu.

W połączeniu z bardzo wysokim poziomem THC dochodzącym nawet do 28-30%, efekty te sprawiają, że ta odmiana ma wiele zastosowań medycznych. Jealousy jest doskonałym wyborem do leczenia pacjentów cierpiących na takie stany, jak depresja, przewlekły stres, wahania nastroju, chroniczne zmęczenie i nudności lub utrata apetytu.

Aromat Jealousy jest mocny, ale słodki, a dym lub para z waporyzatora mają pomarańczowe i cytrusowe nuty zapachowe z nutą lawendy. Smak jest podobny do wody pomarańczowej, który jest akcentowany świeżą wanilią z kwaśnym posmakiem. Dominującym terpenem tego szczepu jest kariofilen, który często kojarzy się z aromatem paliwa. Jest też limonen i mircen, a czasem linalol i humulen.

Jealousy z technicznego punktu widzenia jest zrównoważoną hybrydą. Użytkownicy tej odmiany twierdzą jednak, że działanie genów indica i sativa zmienia się wraz z upływem czasu. Początkowy haj bardziej przypomina odmiany hybrydowe o przewadze genów sativa, ale z czasem na wierzch wychodzą geny indica.

Większość użytkowników twierdzi, że doświadcza wzrostu energii i zwiększonej kreatywności wraz ze stymulacją wyobraźni. Skupienie tej kreatywności i energii jest prawdopodobnie największym wyzwaniem, ponieważ wielu konsumentów doświadcza nieprzerwanie płynącego strumienia myśli. Kiedy początkowy euforyczny haj osłabnie, użytkownicy czują mocne uspokojenie oraz senność, więc ta odmiana może być skuteczna w leczeniu bezsenności.

Kwiaty odmiany Jealousy są niewielkie i przypominają oliwkowo-zielone bryłki w kształcie łopatek z purpurowymi odcieniami. Pokryte są żółto-pomarańczowymi włoskami i grubą warstwą kryształowych trichomów, które mienią się odcieniami purpury.

Popularne nasiona Jealousy

1 opinia dla Jealousy

 1. MixOvocówAMG


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  dobry sztywny haze, trochę śmierdzi stolcem ale faza jest taka że myślałem że jestem w ameryce.

  (0) (0)
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: