Four 20 Pharma Gorilla Glue

Four 20 Pharma - Gorilla Glue
4 opinie
Smak i zapach
Ostry / Pieprzowy
Działanie
Relaks
Indica
63%
Sativa
37%

Informacje dodatkowe

Efekty

, ,

Objawy

, ,

Aromat

, , ,

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Four 20 Pharma Gorilla Glue, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Four 20 Pharma Gorilla Glue - opis, działanie i historia

Gorilla Glue, znana również jako “Original Glue” czy “GG4” od Four 20 Pharma, to hybrydowa odmiana marihuany o wysokiej mocy, który zapewnia silne uczucie euforii i relaksacji, znana z efektu “przyklejenia” do kanapy. Nazwa  odmiany Gorilla Glue #4 pochodzi od kleju o tej samej nazwie, co nawiązuje do wyjątkowo lepkiej konsystencji kwiatów tego szczepu.

Ta hybrydowa odmiana marihuany od Four 20 Pharma powstała z krzyżowania trzech różnych szczepów: Chem’s Sister, Sour Dubb i Chocolate Diesel. Ze względu na swoje pochodzenie, Gorilla Glue posiada 63% genów indica i w 37%  genów sativa, co przekłada się na wyjątkowe połączenie efektów tych dwóch gatunków.

Gorilla Glue zawiera 20% THC, co czyni ten szczep idealnym wyborem dla doświadczonych konsumentów marihuany. Nie jest to szczep dla początkujących ze względu na swoją moc. Z tego względu, zaleca się używanie go wieczorem, ze względu na jego silne właściwości “przyklejające” do kanapy.

Wygląd

Kwiaty Gorilla Glue są duże i pokryte żywicą, które nadają roślinie wygląd lekko posypanego śniegiem. W dotyku są bardzo lepkie, co jest ich znakiem rozpoznawczym i oznaką ich ogromnej mocy.

Smak i Zapach

Zapach Gorilla Glue od Four 20 Pharma jest intensywny i skunksowy. W jego aromacie wyczuwalne są nuty sosny, ziemistości, cytryny, czekolady i kawy, tworząc złożoną i fascynującą mieszankę. Co do smaku, dominują nuty paliwowe i czekoladowe od Chocolate Diesel, kwaśnego jabłka od Sour Dubble i nieco chemiczne nuty od Chem’s Sister. Dominujący terpen to kariofilen, który nadaje ostrego, pieprznego smaku, ale znajduje się tu także mircen o ziołowym smaku oraz limonen o cytrusowym aromacie.

Efekty

Gorilla Glue przynosi głęboki relaks, uczucie senności i zwiększony apetyt. Odczucia te mogą być intensywne, zwłaszcza dla osób o niskiej tolerancji na THC. Po odczuciu silnego początkowego efektu charakterystycznego dla odmian, następuje odczucie genów indica i równie szybkie uczucie relaksacji w całym ciele.

Jednocześnie, szczep ten ma wiele właściwości medycznych. Pacjenci stosujący medyczną marihuanę często wybierają Gorilla Glue od Four 20 Pharma do radzenia sobie z objawami stresu, lęku i bólu. Znajduje również zastosowanie w łagodzeniu bólu oraz stresu.

Negatywne efekty

Jak większość odmian marihuany, Gorilla Glue może powodować niektóre nieprzyjemne efekty uboczne. Najczęstsze to suchość w ustach i oczach, co jest typowym i charakterystycznym skutkiem ubocznym większości odmian konopi. Niektórzy użytkownicy donoszą także o uczuciu paranoi, co jest częstym skutkiem ubocznym szczepów o wysokiej zawartości THC.

Podsumowanie

Gorilla Glue od Four 20 Pharma jest doskonałym wyborem dla doświadczonych użytkowników marihuany szukających potężnej relaksacji i euforii. Ze względu na swoje lecznicze zastosowania, jest to odmiana ceniona przez pacjentów używających marihuany do celów medycznych. Jednak jego wysoka zawartość THC oznacza, że powinien być używany z umiarem, zwłaszcza przez osoby z niską tolerancją na THC.

Terpeny w Four 20 Pharma Gorilla Glue

Dominujący terpen

Kariofilen - Pikantny, pieprzny terpen, który może mieć działanie przeciwzapalne.

Poboczne terpeny

Humulen (Chmielowy), Limonen (Cytrusowy), Mircen (Ziemisty), Bisabolol (Rumiankowy)
- Reklama - Banner

4 opinie dla Four 20 Pharma Gorilla Glue

 1. rozrewolwerowany


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  Śmiało polecam. Bardzo intensywny zapach no i…. zapomniałem co to problem z zasypianiem, żadna melatonina, zolppidemy i inne g***. Nie dość że dwie godziny euforii, zapomnienia o bólu, przyjemny odbiór bodźców (muzyka) to potem padam jak kamnień. Walczyłem z bezsennością całe życie. GENIALNE.

  (0) (0)
 2. Szwagier


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  Gorilla byle zapowiedziana jako najlepsze medyczne zioło w Polsce, po spróbowaniu mogę napisać jasno, opinie ludzi nie były rzucone na wiatr, niesamowity relaks pobudzenie oraz odprężenie. 10/10 niesamowite doznania, polecam również nowym palaczom

  (0) (0)
 3. Adas


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  „ Gorilla Glue zawiera 20% THC, co czyni ten szczep idealnym wyborem dla ” 22 procent ma (20 jest tez zarejestrowane chyba, ale nie ma)

  (1) (0)
 4. Karol


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  Jest moc. Idealna na wieczór, popołudnie, najpierw daje kopa + banan na ustach, potem przykleja do kanapy, łóżka. No i przede wszystkim jakoś jest bardzo dobra jak na medyczną dostępną w Polsce. Polecam

  (7) (0)
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: