Blueberry

BlueBerry - odmiana marihuany indica
3 opinie
Smak i zapach
Borówkowy
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Blueberry, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Blueberry - opis, działanie i historia

Blueberry jest popularną odmianą Indica, która swój legendarny status zyskała w 2000 roku, kiedy podczas Cannabis Cup uzyskała tytuł “Najlepsza Indica”. Szczep powstał dzięki skrzyżowaniu trzech odmian – Afghani, Thai i Purple Thai.

Odmiana Blueberry została opracowana w latach siedemdziesiątych przez DJ Shorta, tajemniczego breedera, który zyskał pseudonim “Willy Wonka of Pot”. Słodki i wyraźny smak świeżych jagód łączy się z odprężającym efektem, powodując długotrwałe uczucie euforii.

Pacjenci najczęściej używają Blueberry w łagodzeniu bólu i stresu, a konsumenci rekreacyjny doceniają tę odmianę za jej barwny kolor i wysoką zawartość THC. Od końca stycznia 2023 r. w polskich aptekach ten szczep dostępny będzie pod nazwą Tilray Blueberry 18% THC 1% CBD, więc pacjenci będą mogli spróbować tej odmiany medycznej marihuany.

Kwiaty tego szczepu są małe i gęste, jak można oczekiwać po odmianie dominującej w geny indica. Liście najczęściej pokryte są czerwonym i fioletowym kolorem. Fioletowy kolor spowodowany jest wysokim stężeniem pigmentu zwanego antocyjanem.

Topki mogą być bardzo lepkie, przez co skruszenie ich bez użycia młynka może okazać się problematyczne. Rozerwanie suszu powoduje wydzielanie się słodkiego zapachu, który przypomina afgańskie odmiany. Kiedy susz jest palony można wyczuć gładki smak indiki. Podczas zaciągania się dymem czuć wyraźny smak borówki.

3 opinie dla Blueberry

 1. Pacjent


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  Slaby efekt psychoaktywny, mocne dzialanie rozluzniajace i uspokajajace. Wycisza i odpreza bez nadmiernego natloku mysli. Dobrze relaksuje i nie shizuje.

  (1) (0)
 2. adijazzjoga


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  Zapach słodki, bardzo przyjemny. Co do działania to typowo podwieczorny zawodnik, którego efekty cechują się dużym wyluzowaniem i lekko poprawionym nastrojem 🙂
  Jako wieczorna opcja to bardzo fajny kandydat, chociaż osobiście gustuję bardziej w sativach, mimo pory dnia. Anyway od czasu do czasu lubię jagódkę.

  (2) (0)
 3. tijuszzz

  Kopie JUma

  (0) (0)
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Galeria