Red No 2

Red No 2 - Spectrum Therapeutics - Medyczna marihuana
(5 opinii klienta)
Spectrum Therapeutics / Canopy Growth
Cena: 259-279zł - opakowanie 5g
Smak i zapach
Cytrynowy
Działanie
Energia
Indica
40%
Sativa
60%
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Red No 2, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Red No 2 - opis, działanie i historia

Red No 2 jest zastrzeżoną odmianą od Spectrum Cannabis. Medyczna marihuana Red No 2 zawiera 17-20% THC i mniej niż 0,07% CBD. W związku z wysokim stężeniem THC i niskim CBD, początkujący użytkownicy powinni zacząć od niewielkich dawek, aby uniknąć niepożądanych efektów. Odurzenie spowodowane odmianą Red 2 jest dość silne.

Red No 2 to hybryda z lekką przewagą sativy i krzyżówka odmian z Afganistanu, Meksyku i Kolumbii (Lemon Skunk). Niektórzy uważają, że jest to krzyżówka Dutch Citron Skunk i Skunk #1.

Odmiana Lemon Skunk, która kryje się pod nazwą leku Red No 2 zdobyła wiele nagród i znalazła się na liście 10 najlepszych odmian w 2009 roku według magazynu High Times.

Jego efekty zaczynają się od przypływu podnoszącej na duchu stymulacji mózgowej, która często prowadzi do introspekcji. Wielu opisuje tę odmianę jako prowokującą do myślenia i indukującą kreatywność. Pacjenci opisują działanie Red No 2 jako poprawiające nastrój i dodające energii, ale nie przytłaczające. W miarę upływu czasu ta odmiana medycznej marihuany wywołuje uczucie odprężenia. Nie jest to jednak efekt letargu czy unieruchomienia na kanapie. Z tego powodu Lemon Skunk nadaje się do stosowania w ciągu dnia.

Odmiana Red No 2 daje przede wszystkim efekt pobudzający. THC zapewnia silną fizyczną relaksację; jednak jego motywujące efekty zapewniają energię, skupienie, kreatywność i poprawę nastroju. Użytkownicy szukający efektów znanych dla odmian indica nie uznają tego szczepu za przydatny. Po użyciu tego szczepu może wystąpić “śmiechawka” oraz przyspieszony przepływ myśli, który sprawi, że zapomnisz o czym myślałeś 10 sekund temu.

Niedoświadczeni użytkownicy mogą zasnąć godzinę lub dwie po ustaniu początkowej stymulacji mózgowej. Negatywne skutki Red No 2 są standardowe: suchość w ustach i oczach, możliwa paranoja, niepokój i zawroty głowy. Te negatywne efekty mogą wystąpić, gdy Lemon Skunk jest stosowany w dużych dawkach.

Red No 2 ma mocny zapach cytryny i skunksa nasycony lekko ziemistymi i kwaśnymi nutami. Jego silny, cytrynowy aromat kusi nasze zmysły, podobnie jak jego słodko-kremowy posmak.

Kwiaty Red No 2 są stosunkowo gęste i wydatne. Są lepkie i niesamowicie pachnące. Cienka warstwa błyszczących trichomów i jasnopomarańczowych słupków nadaje kwiatom charakteru.

Duże stężenie terpenu o nazwie kariofilen sprawia, że świetnie działa jako środek przeciwdepresyjny i uspokajający. W medycznej marihuanie Red 2 znajdziemy również terpen Terpineol, co zapewnia także efekty uspokajające (chociaż ten szczep nie jest głównie uspakajający). Pomaga przy depresji i zmęczeniu, ale jest również skuteczny w radzeniu sobie z lękiem, stresem, bezsennością, ADD, ADHD i PTSD.

Kariofilen i terpineol są również terpanami o działaniu przeciwzapalnym. Z tego powodu Red No 2 jest skuteczny w leczeniu stanów zapalnych, choroby Crohna, IBS i artretyzmu. Kariofilen wzmacnia właściwości przeciwbólowe tej odmiany. Osoby cierpiące z powodu przewlekłego bólu, bólu pleców, szyi, bólu stawów, stanów zapalnych, zapalenia stawów, bólu mięśni, bólu głowy, migren i fibromialgii również odczują korzyści płynące z  Lemon Skunka. Kariofilen i terpineol mają również działanie przeciwnowotworowe, dzięki czemu zmniejszają szybkość wzrostu komórek nowotworowych.

Terpen o nazwie pinen również zapewnia pewne korzyści. Oprócz tego, że jest środkiem przeciwzapalnym, działa jako stymulant, powodując wzrost koncentracji. Pinen jest również związkiem rozszerzającym oskrzela, dzięki czemu pomaga złagodzić problemy z oddychaniem, takie jak astma. Terpineol zawarty w Red No 2 ma działanie przeciwdrobnoustrojowe i przeciwutleniające. Wiadomo nawet, że pomaga w leczeniu malarii.

Terpeny w Red No 2

Terpinolen – 50%

Występuje w różnych źródłach, takich jak olejek cajuput, olejek sosnowy i olejek petitgrain, i ma przyjemny, kwiatowy zapach. Statystycznie tylko 10% odmian marihuany jest zdominowana przez ten terpen.

Beta-Kariofilen – 21%

Występuje w różnych ziołach i przyprawach, stąd ostry smak i chociaż zapach nie jest intensywny, jest opisywany szczególnie jako pieprzowy.

Pinen (alfa i beta) – 18%

Znajduje się w igłach sosny i wydziela zapach sosny, szałwii lub rozmarynu.

Beta Mircen – 1%

Występuje w chmielu, liściach laurowych i trawie cytrynowej i wydziela ziołowy, korzenny i korzenny zapach.

5 opinii dla Red No 2

 1. pacjent

  Ładnie pachnie i działa bardzo pozytywnie.

 2. Mati

  Pomaga mi z ADHD i skupieniu się.

 3. MYSZKAZA5ZL

  Zajebiste.

 4. Marcin

  Wiecie może kiedy jest przewidywana dostawa Red No 2? Lemon Skunk w moim przypadku był idealny na stres i przewlekły ból pleców i żadna Aurora i nawet Red No 1 nie były tak skuteczne 🙁

 5. Znawca

  Super. Polecam. Zapach, wygląd, smak super. Działanie sativowe.

 6. Marko

  Bardzo dobry susz, przewaga sativy sprawia, że nie jest taki przymulający jak większość tego co dostępne na rynku medycznej marihuany w Polsce. Łagodzi nie tylko stres ale także i ból oraz stany zapalne. Śledziłem dostępność od dłuższego czasu i w moim mieście 200+ tysięcy mieszkańców red no 2 był dostępny przez – uwaga – 3 dni!, a na dostawę trzeba było czekać prawie pół roku. Jednakże było warto 😉

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria