Red No 2

Red No 2 - Spectrum Therapeutics - Medyczna marihuana
(3 opinie klienta)
Spectrum Therapeutics / Canopy Growth
Cena: 259-279zł - opakowanie 5g
Smak i zapach
Cytrynowy
Działanie
Energia
Indica
40%
Sativa
60%
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Red No 2, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Red No 2 - opis, działanie i historia

Red No 2 jest zastrzeżoną odmianą od Spectrum Cannabis. Medyczna marihuana Red No 2 zawiera 17-20% THC i mniej niż 0,07% CBD. W związku z wysokim stężeniem THC i niskim CBD, początkujący użytkownicy powinni zacząć od niewielkich dawek, aby uniknąć niepożądanych efektów. Odurzenie spowodowane odmianą Red 2 jest dość silne.

Red No 2 to hybryda z lekką przewagą sativy i krzyżówka odmian z Afganistanu, Meksyku i Kolumbii (Lemon Skunk). Niektórzy uważają, że jest to krzyżówka Dutch Citron Skunk i Skunk #1.

Odmiana Lemon Skunk, która kryje się pod nazwą leku Red No 2 zdobyła wiele nagród i znalazła się na liście 10 najlepszych odmian w 2009 roku według magazynu High Times.

Jego efekty zaczynają się od przypływu podnoszącej na duchu stymulacji mózgowej, która często prowadzi do introspekcji. Wielu opisuje tę odmianę jako prowokującą do myślenia i indukującą kreatywność. Pacjenci opisują działanie Red No 2 jako poprawiające nastrój i dodające energii, ale nie przytłaczające. W miarę upływu czasu ta odmiana medycznej marihuany wywołuje uczucie odprężenia. Nie jest to jednak efekt letargu czy unieruchomienia na kanapie. Z tego powodu Lemon Skunk nadaje się do stosowania w ciągu dnia.

Odmiana Red No 2 daje przede wszystkim efekt pobudzający. THC zapewnia silną fizyczną relaksację; jednak jego motywujące efekty zapewniają energię, skupienie, kreatywność i poprawę nastroju. Użytkownicy szukający efektów znanych dla odmian indica nie uznają tego szczepu za przydatny. Po użyciu tego szczepu może wystąpić “śmiechawka” oraz przyspieszony przepływ myśli, który sprawi, że zapomnisz o czym myślałeś 10 sekund temu.

Niedoświadczeni użytkownicy mogą zasnąć godzinę lub dwie po ustaniu początkowej stymulacji mózgowej. Negatywne skutki Red No 2 są standardowe: suchość w ustach i oczach, możliwa paranoja, niepokój i zawroty głowy. Te negatywne efekty mogą wystąpić, gdy Lemon Skunk jest stosowany w dużych dawkach.

Red No 2 ma mocny zapach cytryny i skunksa nasycony lekko ziemistymi i kwaśnymi nutami. Jego silny, cytrynowy aromat kusi nasze zmysły, podobnie jak jego słodko-kremowy posmak.

Kwiaty Red No 2 są stosunkowo gęste i wydatne. Są lepkie i niesamowicie pachnące. Cienka warstwa błyszczących trichomów i jasnopomarańczowych słupków nadaje kwiatom charakteru.

Duże stężenie terpenu o nazwie kariofilen sprawia, że świetnie działa jako środek przeciwdepresyjny i uspokajający. W medycznej marihuanie Red 2 znajdziemy również terpen Terpineol, co zapewnia także efekty uspokajające (chociaż ten szczep nie jest głównie uspakajający). Pomaga przy depresji i zmęczeniu, ale jest również skuteczny w radzeniu sobie z lękiem, stresem, bezsennością, ADD, ADHD i PTSD.

Kariofilen i terpineol są również terpanami o działaniu przeciwzapalnym. Z tego powodu Red No 2 jest skuteczny w leczeniu stanów zapalnych, choroby Crohna, IBS i artretyzmu. Kariofilen wzmacnia właściwości przeciwbólowe tej odmiany. Osoby cierpiące z powodu przewlekłego bólu, bólu pleców, szyi, bólu stawów, stanów zapalnych, zapalenia stawów, bólu mięśni, bólu głowy, migren i fibromialgii również odczują korzyści płynące z  Lemon Skunka. Kariofilen i terpineol mają również działanie przeciwnowotworowe, dzięki czemu zmniejszają szybkość wzrostu komórek nowotworowych.

Terpen o nazwie pinen również zapewnia pewne korzyści. Oprócz tego, że jest środkiem przeciwzapalnym, działa jako stymulant, powodując wzrost koncentracji. Pinen jest również związkiem rozszerzającym oskrzela, dzięki czemu pomaga złagodzić problemy z oddychaniem, takie jak astma. Terpineol zawarty w Red No 2 ma działanie przeciwdrobnoustrojowe i przeciwutleniające. Wiadomo nawet, że pomaga w leczeniu malarii.

Terpeny w Red No 2

Terpinolen – 50%

Występuje w różnych źródłach, takich jak olejek cajuput, olejek sosnowy i olejek petitgrain, i ma przyjemny, kwiatowy zapach. Statystycznie tylko 10% odmian marihuany jest zdominowana przez ten terpen.

Beta-Kariofilen – 21%

Występuje w różnych ziołach i przyprawach, stąd ostry smak i chociaż zapach nie jest intensywny, jest opisywany szczególnie jako pieprzowy.

Pinen (alfa i beta) – 18%

Znajduje się w igłach sosny i wydziela zapach sosny, szałwii lub rozmarynu.

Beta Mircen – 1%

Występuje w chmielu, liściach laurowych i trawie cytrynowej i wydziela ziołowy, korzenny i korzenny zapach.

3 opinie dla Red No 2

 1. pacjent

  Ładnie pachnie i działa bardzo pozytywnie.

 2. Mati

  Pomaga mi z ADHD i skupieniu się.

 3. MYSZKAZA5ZL

  Zajebiste.

 4. Marcin

  Wiecie może kiedy jest przewidywana dostawa Red No 2? Lemon Skunk w moim przypadku był idealny na stres i przewlekły ból pleców i żadna Aurora i nawet Red No 1 nie były tak skuteczne 🙁

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria