Afghan Kush

Afghan Kush - Oryginalna odmiana indica z gór Hindu Kush
Smak i zapach
Drzewiasty
Działanie
Senność

Informacje dodatkowe

Aromat

,

Efekty

, ,

Objawy

, ,

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Afghan Kush, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Afghan Kush - opis, działanie i historia

Jeśli istnieje na ziemi jedno miejsce, które kojarzy się najbardziej z produkcją i uprawą marihuany, to jest to pasmo górskie Hindu Kush. Większość nowoczesnych szczepów marihuany po części pochodzi właśnie z tych gór.

Jak nazwa może sugerować, rodzina odmian Kush jest najbardziej zbliżona do oryginalnych szczepów landrace. Z mocnymi efektami indica i intensywnym, zauważalnym zapachem, odmiany Kush są natychmiast rozpoznawalne, gdziekolwiek się pojawią.

Afghan Kush

Odmiana Afghan Kush jest niezwykle znanym, mocnym szczepem indica pochodzącym z gór Hindu Kush. Afghan Kush to doskonały przykład odmiany landrace. Oznacza to, że pierwotnie rosła ona sama w dziczy, bez ingerencji człowieka. Miejscowi ludzie w Uzbekistanie i Afganistanie po prostu zbierali jej plony, kiedy ją znaleźli. Podobne pochodzenie ma odmiana Hindu Kush, która jest nazywana matką wszystkich odmian Indica.

Oznacza to, że zamiast nieskończonych dekad uprawy i krzyżowania, szczep Afghan Kush rozwijał się na podstawie ewolucji. Skutkuje to naprawdę interesującą mieszanką unikalnych cech i jest to jeden z powodów, dla których tak wiele osób go preferuje. Nie tylko daje specyficzny typ haju – zazwyczaj bardzo czysty – ale także ekscytującą mieszankę kannabinoidów.

Znajdziesz tu mnóstwo zarówno THC, jak i CBD, co skutkuje zrównoważonym doświadczeniem z wieloma korzyściami medycznymi. Sam haj jest wyjątkowo znany i ceniony. Ma być może jeden z najbardziej typowych hajów indica spośród wszystkich dostępnych szczepów marihuany.

Efekty

Od momentu pierwszego wdechu, haj wniknie w Twoje ciało niezwykle szybko. To uczucie jak gwałtownego szaleństwa, które przetacza się przez Twoje kości i natychmiast Cię uspokaja i relaksuje. Zamiast psychicznego szaleństwa, które oferują większość odmian hybrydowych lub sativa, Afghan Kush jest odczuwany prawie wyłącznie w ciele. Będziesz czuć, jakbyś musiał natychmiast znaleźć wygodną powierzchnie do wtopienia się w nią.

Aromat

Dominującym elementem smaku dymu z Afghan Kush jest słodki hasz. Jest dość podobny do jego aromatu, choć występują pewne kluczowe różnice, które odróżniają go. Zamiast intensywnej pikantności, której można by oczekiwać po przejściu obok kwiatów Afghan Kush, główną cechą jest smak ciężkiego haszu. Jak tylko trafia na język, czujesz się niemal przytłoczony smakiem haszyszu.

W pewnym sensie, Afghan Kush smakuje jak prawdziwe doświadczenie z marihuaną. Ten klasyczny smak, który sprawia, że palenie marihuany jest tym, czym jest.

Wygląd

Przy próbie opisania cech czegoś, nazywanie czegoś “typowym” może brzmieć jak trochę obraźliwe. Jednak, jeśli chodzi o odmianę Afghan Kush, to po prostu najlepsze słowo na to. Afghan Kush to niezwykle typowa, zwyczajna odmiana.

Posiada dość atrakcyjne zabarwienie, ale takie, które przywodzi na myśl niemal każdą inną odmianę marihuany.

Posiada również unikalną mieszankę silnych pistili i przyjemnie mocnej żywicy, co nadaje całości nieco błyszczącego wyglądu. Jednak to nie wystarcza, aby na podstawie samego wyglądu uczynić go czymś wyjątkowym.

Nie, jeśli chodzi o odmianę Afghan Kush, musisz ją spróbować i doświadczyć, zanim ocenisz ją po okładce. Zdecydowanie najlepszym sposobem na to byłoby uprawa własnej Afghan Kush. Więc jaką specjalistyczną wiedzę musisz znać, aby uprawiać własną Afghan Kush?

Informacje o uprawie odmiany Afghan Kush

Afghan Kush to typowa górska odmiana dzikiej marihuany, Afghan Kush doskonale rośnie nawet w niekorzystnych warunkach. Rośnie z niezwykle dużą prędkością, więc możesz oczekiwać, że nie napotkasz żadnych trudności w uprawie Afghan Kush. Jednak zawsze są rzeczy, które możesz zrobić, aby poprawić i zwiększyć swój ostateczny plon.

  • Po pierwsze, upewnij się, że dostarczasz mu dużą ilość wysokiej jakości światła. Mimo że Afghan Kush jest wytrzymały i potrafi rosnąć w trudnych warunkach, optymalne oświetlenie przyspieszy jego wzrost i poprawi jego wydajność.
  • Po drugie, Afghan Kush preferuje glebę bogatą w składniki odżywcze. Niezależnie od tego, czy uprawiasz go wewnątrz czy na zewnątrz, upewnij się, że gleba jest dobrze nawożona i posiada odpowiedni drenaż..
  • Trzecim ważnym aspektem jest przycinanie i trening rośliny. Ma tendencję do rozwijania się w szerokość, co może prowadzić do powstawania cieni i ograniczać dostęp do światła dla niższych gałęzi. Regularne przycinanie i trening rośliny pozwolą na równomierny rozkład światła i zwiększą wydajność plonów.
  • Czwartym, ale nie mniej ważnym, jest monitorowanie pH gleby. Afghan Kush preferuje lekko kwasowe pH w zakresie 6,0-7,0. Utrzymanie optymalnego poziomu pH pomoże roślinie lepiej przyswajać składniki odżywcze i zapobiec chorobom.
  • Afghan Kush zazwyczaj potrzebuje około 9-10 tygodni kwitnienia przed zbiorami, które najlepiej przeprowadzić, gdy kwiaty są pełne i gęste.
  • Pamiętaj, że nawet pomimo ogólnej wytrzymałości Afghan Kush, jak każda roślina, wymaga troski i uwagi, aby osiągnąć swoje pełne potencjał. Z dobrą opieką, Afghan Kush może dostarczyć obfite plony wysokiej jakości kwiatów, które z pewnością przypadną do gustu każdemu miłośnikowi marihuany.

Popularne nasiona Afghan Kush

Terpeny w Afghan Kush

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Pinen (Sosnowy)

Uprawa Afghan Kush

Indica
Łatwa
Średnia
Duże
7-9 tygodni
Reklama sklepu GrowBox.pl prezentująca growboxy, oświetlenie i nawozy. Na zdjęciu widoczna jest czarna szafa uprawowa (growbox) oraz opakowanie ziemi marki Plagron. Obok zdjęć znajduje się zielony przycisk z białym napisem Sprawdź oraz informacja o kodzie rabatowym na produkty: Kod rabatowy - 10% TakDlaOdmiany na zielonym tle

Popularne waporyzatory

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Afghan Kush”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: