Auto Critical Orange Punch – Dutch Passion

Auto Critical Orange Punch - Dutch Passion
Spis treści

Wyjątkowy aromat, smak i moc. Tak w skrócie można opisać rewelacyjną hybrydę Auto Critical Orange Punch autorstwa renomowanego producenta Dutch Passion. Jest to bez wątpienia ukoronowanie pasji i miłości do konopi indyjskich, które doceniają zarówno growerzy, jak również użytkownicy marihuany.

Wyjątkowa moc Auto Critical Orange Punch

Auto Critical Orange Punch to jedna z czołowych odmian Dutch Passion. Tego producenta nasion marihuany reklamować nie trzeba, ale warto poświęcić mu kilka zdań.

Dutch Passion ma w swoim dorobku ponad czterdzieści lat doświadczenia w uprawie i genetyce konopi indyjskich. Czyni to tego producenta jednym z najbardziej szanowanych na świecie.

Dutch Passion to po prostu pionierzy w dziedzinie selekcji i krzyżowania odmian konopi indyjskich. Efekt? Miłość i pasja do marihuany zaowocowały licznymi sukcesami i innowacjami w branży Cannabis, nie wspominając już o licznych nagrodach, którymi ten producent został uhonorowany na wielu imprezach konopnych.

Wracając jednak do Auto Critical Orange Punch, to jest to propozycja, która powstała, ze skrzyżowania dwóch znakomitych odmian: Orange Punch i Auto Critical.

Ta starannie przemyślana kombinacja pozwoliła uzyskać efekt, który zachwyca nie tylko swoją mocą, ale również wyjątkowym smakiem i aromatem.

Potęga Auto Critical Orange Punch to z pewnością wysoki poziom THC tej odmiany, który sięgają nawet 22%!

Aromat, smak i działanie

To co wyróżnia Auto Critical Orange Punch jest aromat i smak tej odmiany. Charakteryzuje się ona intensywnymi nutami pomarańczy, cytrusów i owoców leśnych.

To prawdziwy festiwal smaków dla nawet najbardziej wybrednych koneserów konopi indyjskich. Oprócz tego, w tej odmianie wyczuwalny są delikatne nuty ziołowe, które nadają jej subtelności i wyjątkowego charakteru.

Działanie Auto Critical Orange Punch wiąże się z głębokim uczuciem relaksu i euforii. Ta odmiana to również doskonałe antidotum na stres i ból. Warto ją również polecić osobom, które mają problemy z zasypianiem lub cierpiącym na bezsenność.

Krótko o uprawie Auto Critical Orange Punch

Jak już informowaliśmy, Auto Critical Orange Punch to odmiana, która cieszy się dużą popularnością wśród growerów, kolekcjonerów i palaczy zioła.

Jej uprawa jest na tyle łatwa, że z powodzeniem poradzą sobie z nią również ci początkujący hodowcy konopi indyjskich. Roślina Auto Critical Orange Punch wyrastają do średniej wysokości.

Nadają się do hodowli zarówno w warunkach Indoor, jak i Outdoor. Dutch Passion oferuje tę odmianę oczywiście w wersji feminizowanej. Bez wątpienia ta wyjątkowa odmiana marihuany oczaruje wielu pasjonatów konopi.