Easy Sativa – Female Seeds

Easy Sativa Female Seeds
Spis treści

Unikalny aromat i smak, a także wyjątkowe efekty jej uprawy. Tak w skrócie można zdefiniować odmianę marihuany Easy Sativa od Female Seeds. Jest to odmiana, która zyskuje coraz większa popularność wśród growerów i kolekcjonerów nasion konopi indysjkich. Z tego artykułu dowiecie się specyfice tej odmiany, jak również o tym jak ją uprawiać i jakie ma działanie.

Charakterystyka i działanie Easy Sativa

Easy Sativa od Female Seeds to odmiana konopi indyjskich z dominująca sativą, znana przede wszystkim ze swojego zachwycającego aromatu, zrównoważonych efektów i wymagań przyjaznych początkującym growerom. Stworzona przez renomowanego producenta nasion marihuany Female Seeds, Easy Sativa to idealny wybór dla tych, którzy chcą rozpocząć bezproblemową przygodę z odmianami Sativa.

To co wyróżnia Easy Sativa to kuszący zmysły urzekający ziemisty aromat z nutą owocową. owocowymi. Jest to świetna propozycja zarówno dla rekreacyjnych, jak i medycznych użytkowników konopi indyjskich. Ci drudzy mogą na niej skorzystać szczególnie przez bardzo zrównoważony profil kannabinoidów.

Równie imponujący jest profil smakowy tej odmiany, wyróżniający się mieszankę słodkich i pikantnych nut, zostawiających trwałe wrażenie na podniebieniu.

Jedną z najważniejszych cech Easy Sativa jest jej zrównoważony i łatwy do kontrolowania haj. Ta odmiana dostarcza orzeźwiających i energetyzujących wrażeń, które pobudzają umysł, jednocześnie relaksując ciało. Dlatego jest to doskonały wybór na dzień, pomagający w kreatywności i produktywności bez przytłaczającej intensywności działania, które często towarzyszy niektórym odmianom Sativa.

Uprawa Easy Sativa – Female Seeds

Easy Sativa to świetna propozycja zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych growerów. Jej hodowla jest bardzo prosta i przynosi satysfakcjonujące efekty.

Odmiana od Female Seeds świetnie radzi sobie w różnych podłożach uprawowych, w tym w glebie, hydroponice i włóknie kokosowym. Jednak najlepiej rozwija się w organicznej glebie, co pozwala na rozwinięcie pełnego profilu smakowego i wyjątkowego potencjału jej terpenów.

Uprawa indoor i outdoor

Easy Sativa nadaje się zarówno do uprawy Indoor, jak i Outdoor. To kolejny z argumentów, który sprawia, że jest bardzo popularna wśród growerów. Uprawa Indoor oczywiście daje lepszą kontrolę nad czynnikami środowiskowymi, takimi jak temperatura i wilgotność, jednak hodowla tej odmiany “pod chmurką” może zaowocować o wiele większymi roślinami i obfitym plonem.

Czas kwitnienia Easy Sativa w porównaniu z innymi odmianami sativa jest stosunkowo krótki. Zazwyczaj trwa od 8 do 10 tygodni. Efekt? Growerzy mogą liczyć na naprawdę szybkie efekty przy zachowaniu najwyższej jakości plonów. Sprawia to, że jest atrakcyjnym wyborem dla hodowców, którzy chcą szybszych rezultatów bez kompromisów w jakości.

Wprawdzie odmiana od Female Seeds nie przynosi tak dużych plonów, jak inne Sativy, to i tak można od niej oczekiwać w uprawie Indoor od 350-450 gram na metr kwadratowy. Z kolei w warunkach Outdoor do 300 gramów na roślinę. Także zdecydowanie polecana jest na Outdoor.

Wskazówki dla growerów

Decydując się na uprawę Easy Sativa w warunkach Indoor warto postawić na dobrej jakości oświetlenie. Dobrym wyborem będa tu lampy wysokiej intensywności (HID) lub pełnospektralne diody LED.

Kolejna sprawa to nawożenie. Warto wybrać zrównoważoną dietę odżywczą dostosowaną do różnych faz wzrostu rośliny, dostosowując ją w miarę jej potrzeb. Istotne przy uprawie Easy Sativa jest również jej regularne przycinanie, które przyczyni się do równomiernego rozwoju korony i maksymalizacji przenikania światła.

I wreszcie zbiory. Dobrze je rozpocząć wówczas, gdy trichomy są mlecznobiałe, aby uzyskać bardziej energetyczny efekt lub gdy stają się bursztynowe, aby uzyskać bardziej relaksujące doświadczenie.