Gorilla Glue Autoflower

Przy niezrównanym wysokim odsetku THC do 25%, klej goryczny auto-FEM jest niepoprawnie jednym z najsilniejszych autooflownych szczepów konopi na świecie. Ta potężna hybryda początkowo pojawiła się niezamierzone przypadkowe przekroczenie Chem Sis X Sour Dubb. Szczep kleju goryla powstał w USA i cieszy się niespotykaną popularnością w swoim rodzinnym kraju. Ta spektakularna odmiana konopi była szczęśliwym wynikiem fuksa. Kiedy chem SIS hodowców marihuany nieumyślnie zapylił rośliny Dubb swoich sąsiadów i uczyniły ich niejednoznacznymi. Ten niewielki błąd okazał się błogosławieństwem w przebraniu dla dwóch hodowców i jeden z najbardziej niezwykłych szczepów, jakie kiedykolwiek narodziło się. Połączenie niezwykle silnych efektów w połączeniu z wykwintnym smakiem wciąż szaleje recenzje od wszystkich, którzy mieli przyjemność jej spróbować.

Nasiona marihuany PanPestka

Nasza Henk widziała okazję i niespotykany potencjał tego wielkiego szczepu i zamknął się w swojej szklarni. Zaczął eksperymentować i postanowił odtworzyć oryginalne przejście, ale z niewielką regulacją. Przekraczając regularny kwaśny dubb z Auto-Fem Chem SIS, wynik ma całą moc oryginalnego odkształcenia kleju goryla z dodatkowym bonusem przyspieszonego cyklu kwitnienia.

To łatwe do uprawy i dobrze zrównoważone szczep hybrydowy jest dosłownie lśniąca za pomocą rzęsków i żywicy. Jego efekty są dokładnie tym, czego można oczekiwać od tak potężnej kompozycji: podnoszący na duchu, przyjemny wysoki, który stopniowo zmienia się w solidny, relaksujący kamień ciała. A kiedy twoje ciało zostanie otoczone w stanie relaksacyjnym, gwarantujemy, że nie poczujesz żadnego pragnienia poruszania się nawet o cal. Stąd apt, dodanie „klej” w nazwie. Pokaż więcej

Susz konopny CBD Cannabis Light

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Chem Sis x Sour Dubb

Plony: 400 - 550 g/m²

Kwitnienie: 56 - 63 dni

Ruderalis 20%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Przeznaczenie: Greenhouse