Durban Poison

Durban Poison
Smak i zapach
Sosnowy
Działanie
Energia
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Durban Poison, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Durban Poison - opis, działanie i historia

Durban Poison to czysta południowoafrykańska odmiana typu sativa, której nazwa wskazje na jej potężną psychoaktywność. Odmiana zyskała sławę na całym świecie ze względu na jej słodki zapach i energetyczny haj.

Topy Durban Poison są grube i lepkie od trichomów, dlatego hodowcy i producenci koncentratów często wybierają tę odmianę do produkcji haszyszu. Zawartość THC waha się od 15 do 25 procent.

Na kontynencie afrykańskim konopie uprawiane były przynajmniej od XIV wieku, a w czasach holenderskiej kolonizacji rozprzestrzeniły się one na południe, przez co uprawy konopi stały się popularne i akceptowalne, a sama marihuana zyskała nazwę dagga.

Pod koniec lat siedemdziesiątych hodowca Ed Rosenthal, selektywnie wyhodował kilka roślin z worka południowoafrykańskich nasion, które przywiózł do Stanów Zjednoczonych, a następnie przekazał je hodowcy Mel Frank, który dostosował genetykę rośliny do optymalizacji pod kątem kwitnienia i ilości żywicy. Sam the Skunkman jeszcze bardziej zoptymalizował tę odmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej skrócił czas kwitnienia szczepu.

Topy Durban Poison mają średnie lub duże rozmiary. Chociaż ich struktura jest charakterystyczna dla odmian indica, to ich długie i zwężające kształty są już charakterystyczne dla odmian sativa.

Durban Poison oznacza się klasycznym zapachem z nutą słodkiej lukrecji. Ostry zapach jest dobrze wyczuwalny, kiedy przełamiemy topka na pół, a gęsty dym podczas palenia przyjemnie rozszerza się w płucach.

Terpeny w Durban Poison

Dominujący terpen

Pinen - Terpen o zapachu sosny, który znajduje się również w rozmarynie i wielu innych ziołach.

Poboczne terpeny

Mircen (Ziemisty), Ocymen (Miętowy)

Uprawa Durban Poison

Sativa
Łatwa
Wysoka
Średnie
7-9 tygodni
Reklama sklepu GrowBox.pl prezentująca growboxy, oświetlenie i nawozy. Na zdjęciu widoczna jest czarna szafa uprawowa (growbox) oraz opakowanie ziemi marki Plagron. Obok zdjęć znajduje się zielony przycisk z białym napisem Sprawdź oraz informacja o kodzie rabatowym na produkty: Kod rabatowy - 10% TakDlaOdmiany na zielonym tle

Popularne waporyzatory

1 opinia dla Durban Poison

 1. AlfredAMGgClass


  Wygląd :
  Zapach :
  Działanie :

  spaliłem se właśnie bongosa z tym buszkiem i powiem że naprawde spoko, mam 3 letnie doświadczenie z paleniem i serio dobrze kopie skurwiel

  (1) (0)
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: