Hawaiian

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Hawaiian, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Hawaiian - opis, działanie i historia

Odmiana Hawaiian jest klasycznym szczepem sativa, który pochodzi z wyspy Hawajskich. Ta odmiana jest obecnie uprawiana w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Holandii. Jest to jeden z podstawowych elementów wielu znanych odmian Sativa.

Chociaż genetyka tej odmiany jest niejasna, geny Hawaiian zostały skrzyżowane z różnymi szczepami, tworząc hybrydy dominujące w sativę i bogate w THC, takie jak Hawaiian Dream i Hawaiian Haze.

Ten szczep ma duże i gęste topy pokryte pomarańczowymi włoskami. Pod ich warstwą znajduje się jasnozielony topek. Ma słodki i lekko cytrusowy aromat, który nie jest zbyt intensywny.

Używanie odmiany Hawaiian spowoduje efekty typowe dla odmian sativa. Szczęście, euforia, kreatywność i motywacja to typowe efekty zgłaszane przez użytkowników.

Pacjenci najczęściej używają tej odmiany w leczeniu stresu, depresji i lęków. Ten szczep jest również skuteczny w leczeniu przewlekłego bólu. Pacjenci zgłaszają, że palenie odmiany Hawaiian powoduje suchość w ustach i pragnienie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Hawaiian”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *