Haze

Haze - original Haze, czyli pierwsza odmiana z tego gatunku
Smak i zapach
Ostry / Pieprzowy
Działanie
Energia
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Haze, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Haze - opis, działanie i historia

Haze jest jednym z najstarszych i najbardziej znanych szczepów Sativa. Korzenie tej odmiany sięgają do lat sześćdziesiątych w Kalifornii. Od tego czasu był podstawą wielu znanych hybryd na całym świecie. Genetyka tej odmiany przebyła oceany, prowadząc do powstania szczepów pochodzących z Kolumbii, Meksyku, Tajlandii, a nawet Indii.

Zapach Haze charakteryzuje się cytrusowym i słodkim aromatem. Chociaż hodowcy muszą czekać stosunkowo długo na plony, to energetyczny haj rekompensuje ten czas. Odmiana jest znana z wywoływania suchości w ustach i uczucia suchości w oczach.

Euforyczny haj może być pomocny w łagodzeniu stresu, lęku i depresji. Ten szczep może również być skuteczny w leczeniu chronicznych bóli, ale nie jest dobrym szczepem do zwalczania mocnego bólu. Niektórzy pacjenci wybierają tę odmianę, aby zredukować nudności i pobudzić apetyt.

Ta słynna odmiana została opracowana przez BrothersHaze, Sam Skunkman, Wernard, Neville i Eddiego Reedeker. Jest to krzyżówka czterech różnych odmian Sativa: Mexican, Colombian, Thai i Indian. Chociaż stężenie THC w tej odmianie nie osiąga poziomu astronomicznego, to Haze od dziesięcioleci jest podstawą w przemyśle konopi indyjskich.

Terpeny w Haze

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Pinen (Sosnowy)

Uprawa Haze

Sativa
Średnia
Wysoka
Średnie
10-12 tygodni

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Haze”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *