Green Crack

Smak i zapach
Mango
Działanie
Energia

Informacje dodatkowe

Aromat

, ,

Efekty

, , , ,

Objawy

, ,

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Green Crack, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Green Crack - opis, działanie i historia

Chociaż ta odmiana pierwotnie nazywała się “Cush”, to ten szczep marihuany zyskał nową nazwę – “Green Crack”. Została ona nadana została przez nikogo innego, jak konesera konopi Snoop Dogg’a po tym, jak doświadczył intensywnych efektów sativa. Niektórzy nadal wolą imię Cush, aby uniknąć piętnowania marihuany.

Początki Green Crack są sporne – pierwotnie został wyhodowany w Atenach w latach 70′ i wywodzi się z popularnego Skunk #1, ale może też mieć w jakieś afgańskie korzenie z gatunku indica. Zapewnia on wysoką energię, która jest idealna do codziennego użytku. Moc Green Crack’a to średnio 16% THC, co sprawi, że haj utrzyma się wiele godzin.

Pomimo kilku cech odmian indica, Green Crack dostarcza mocny haj, typowy dla odmian sativa. Zapewnia on zwiększenie energii, która wkrótce skutkuje zwiększonym przebiegiem myśli, czyniąc go doskonałym do użycia w godzinach porannych.

Działanie Green Crack może sprawić, że przyziemne sprawy, takie jak pranie i sprzątanie będą bardziej interesujące. Mocne  skupienie może pomóc użytkownikom skupić się na twórczych projektach lub może zwrócić uwagę na niuanse w kawałku muzyki, filmu lub meczu.

Green Crack może również powodować trochę psychodeliczne efekty, w tym zniekształcenia wizualne, a zwłaszcza dziwne poczucie wydłużenia czasu. Ponieważ może to sprawić, że użytkownicy poczują się zmotywowani do działania,  to ten szczep nie jest zalecany do użytku późno w nocy.

Jego energetyzujący wpływ może być świetny dla uwolnienia się od zmęczenia. Green Crack może również pomóc osobom cierpiącym na lęki i depresję, chociaż w wystarczająco dużych dawkach skłonność do dziwnych myśli i można wpaść w panikę lub paranoję. Nie jest to odmiana polecana początkującym konsumentom.

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Green Crack”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: