Royal Queen Seeds

Royal Queen Seeds (RQS) to jedna z najszybciej rozwijających się firm ziaren konopi w Europie. W celu przekazania genetyki najwyższej półki do hobby hodowców na całym świecie, ich oddani hodowcy stworzyli niesamowitą gamę wysokiej jakości feminizowanych, autoflowerów i nasion CBD.

Z ponad 20 -letnim doświadczeniem hodowlanym ich pasja do konopi indyjskich rozszerzyła się na jeden z najbardziej kompleksowych katalogów nasion. Co więcej, rok 2019 był ich najbardziej ekscytującym rokiem, ze słodkim Zkitlez, Legendary Pun i North Thunderfuck tylko niektóre szczepy dodane do składu. Jeśli wolisz klasyki, RQS magazynuje wersje premium wszystkich nazw gospodarstw domowych - biała wdowa, lśniąca srebrna mgła, północne światło, amnezja, OG Kush, krytyczne i skunk #1, żeby wymienić tylko kilka.

RQS ma również kilka wieloocewnych szczepów wśród swojej kolekcji. Nie tylko wygrali „Best Seed Bank” na Spannabis 2019, ale zdobyli liczne puchary Highlife, High i Secrets. Royal Gorilla i Green Gelato zostali wybrani „Miękkimi tajemnicami europejskiej rośliny roku” na lata 2018 i 2019, co czyni RQS nr 1 dwa lata z rzędu.

Wszystkie nasiona są wybierane ręcznie od matek ekologicznych ze względu na stabilność i niezawodność, jakich możesz zaufać. Rygorystycznie testują również wszystkie nasiona pod kątem czystości genetycznej i siły kiełkowania. Kiedy w końcu osiedlisz się na idealnej marihuanie, nasiona są dostarczane próżniowo w dyskretnych, ochronnych opakowaniach.

WebShop RQS oferuje nie tylko wysokiej jakości nasiona konopi. Zapewniają fantastyczne oferty na temat olejków CBD, kapsułek CBD, narzędzi uprawnych, roślin towarzyszących, waporyzatorów i stylowej gamy towarów RQS. Są dumni z równoważenia uczciwych cen, świetnych produktów i szybkiej wysyłki.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym nowicjuszem, czy doświadczoną ręką, ich regularnie aktualizowany blog konopi jest niezbędnym zasobem online. Dzięki kompleksowym przewodnikom uprawy, najnowszym wiadomościom z konopi indyjskich i najnowszemu trendom w kulturze konopi, RQS zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby „rozwijać się!”. Pokaż więcej

Nie znaleziono produktów, których szukasz.