Herbies Seeds

Wreszcie jest tutaj - nasiona z Herbies Seeds. Wiele lat poświęciliśmy cały ten czas, aby wybrać najlepszą genetykę i wyróżnić najbardziej poszukiwane cechy rekreacyjnej marihuany dla rozsądnej kolekcji niedrogich nasion konopi.

Herbies sprzedaje nasiona chwastów od ponad 20 lat i w tym czasie nauczyliśmy się wszystkich upodobań i niechęci hodowców marihuany. Rozległe badania rynku udowodniły, że niezależnie od tego, czy ktoś jest hodowcą domowym, czy zaangażowanym w dużą operację konopi indyjskich, wszyscy szukają połączenia siły działania, korzystnych efektów, stabilnej genetyki i względnej łatwości wzrostu. Są to cztery zszywki, które użyliśmy jako kluczowych punktów odniesienia do oceny genetyki, które mają reprezentować Herbies Seeds.

Jesteśmy dumni z pracy z najlepszymi hodowcami w branży. Wybierając dostawców, aby zapewnić nam genetykę wybraną dla naszego Herbies Seeds. W ścisłej współpracy z znanymi hiszpańskimi hodowcami stworzyliśmy linię nasion konopi niezbędnych szczepów, które muszą znajdować się w repertuarze każdego hodowcy. Na dzień dzisiejszy ziarna Herbies przedstawiają genetykę feminizowaną i autoflower, wszystkie przedstawione w zrównoważonym opakowaniu, które możesz później ponownie wykorzystać do przechowywania zbiorów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11