Ganja Farmer Seeds

Ganja Farmer Seeds to marka utworzona w 2021 roku, której celem jest zapewnienie nasion najwyższej jakości najwyższej jakości z najlepszych plantacji.

Po głębokiej kontroli i długich badaniach Ganja Farmer Negs wybrała pierwszy szczep. To była Ganja Skunk Auto-autoflowering wersja oldschoolowego skunksa. Idealna opcja dla wszystkich, którzy lubią klasyczne i zaufane odmiany lub nie chcą eksperymentować. To było! Odmiana otrzymała wiele doskonałych recenzji. To było zielone światło dla kolejnych produktów wysokiej jakości: White Widow Auto i Amnezja. Obaj są legendami - są bardzo doceniani wśród fanów konopi.

Odtąd nasiona rolników Ganja nie zwalniają. Obecnie ma ponad 40 produktów, które wyróżniają się ze względu na ich wspaniałą genetykę. I są plany na wiele innych szczepów! Ganja Farmer Seeds właśnie rozpoczęła tę przygodę i nie zamierzają jej powstrzymać.

Jakość oferty Ganja Farmer Seeds opiera się na wyborze wyrafinowanych nasion od najbardziej utalentowanych i doświadczonych hodowców. Te nasiona marihuany są wynikiem ciągłego, precyzyjnego nadzoru i surowych procedur kontroli jakości. Chociaż wachlarz produktów marki nie jest najszerszy, wciąż rośnie i nadal znajdziesz najpopularniejsze szczepy, takie jak Amnezja, Blue Dream, Bruce Banner, Bubble Og Gum, Critical, Gelato, Gorilla, Nothern Light, White Light, Wdowa lub Zkitz. Który wolisz wersję fotoperiodową lub autoflower? Odkryj, co chcesz, ponieważ obie możliwości są dostępne!

Ganja Farmer Seeds zdaje sobie sprawę, że najlepsza jakość wymaga najlepszego otoczenia. Właśnie dlatego marka stawia premia w pakietach. Poza tym, że jest schludny i atrakcyjny, pozwoli ci przechowywać nasiona w odpowiednich warunkach. Jakość nie ogranicza się do samego produktu!

Co to są nasiona rolników Ganja? Wysokiej jakości nasiona najlepszych hodowców! Pokaż więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 44