Divine Seeds

Firma Divine Seeds ma całkowicie światowe pochodzenie, pomimo jakości naszego materiału, który jest dosłownie boski. Dziecko dwóch raczej odległych kultur powstało bank nasion, tak jak to się stało w mitach, kiedy dwa przeciwieństwa rodzą cud. W naszym przypadku w 2001 r. „Rodzice” byli dwoma hodowcami: kanadyjskim genetykiem bez towarzyszy w jego kraju, ponieważ jego poglądy były zbyt postępowe, a postsowiecka biolog specjalizująca się w tej samej dziedzinie. Ten ostatni wolał pracować za granicą z powodu braku wsparcia finansowego i podejrzanego stosunku do samego dochodzenia.
Tak więc, wymieniając niektóre materiały i pomysły, dwa naukowo entuzjastyczne umysły wydawały się mieć wspólne poglądy na temat pożądanych cech i możliwej położenia geograficznego nowego unikalnego materiału genetycznego niezbędnego do rozwoju silnych i stabilnych szczepów konopi indyjskich, nie po prostu bogatych w THC i CBD, ale także pięknego i aromatyczny.
Aby szukać odmian wytrzymałych i wyjątkowo ciąży, założyciele boskich nasion rozpoczęli od Afganistanu-ojczyzny roślin o niskiej wysokości Indica z ogromnymi żywicznymi pąkami i czysto wschodnimi mocy. W ciągu trzech lat znaleziono wysokiej jakości genetyczne podstawy hodowli: wiele badań i zapytań poprzedzały ten sukces. Tak więc proces tworzenia rozpoczął się, a do 2005 r. Nasze pokoje uprawy zostały pobłogosławione silnymi zdrowymi roślinami macierzystymi o ponad 10 różnych genotypach, lepkich z żywicy i wydzielając chwalebny zapach - dowód genetyki na wysokim poziomie.
Obecnie boskie nasiona to statek z pełną prędkością. Po prawie dwóch dekadach licznych eksperymentów genetycznych i stabilizowaniu możemy zaoferować szczepy naszego własnego projektu, dziedziczące najlepsze cechy najwyższej klasy Afghani i Pakistanu, Kazach i Thai, Brazylii i Meksyku, Holenderskie i Afrykańskie. Wszystkie szczegóły dotyczące źródeł sadzonek i nasion są utrzymywane w tajemnicy ze względu na bezpieczeństwo. Ale jeśli jesteś ciekawy, nasze pomieszczenia hodowlane znajdują się w Kanadzie.
Celem boskich nasion jest prezentowanie światu boskiej marihuany i wszyscy są zaproszeni!

Czytaj więcej
https://divineseeds.net/about-us/ pokaż więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 52