Peakboost

Peakboost to wzmacniacz fosforu organowo-mineralnego, który poprawia procesy kwitnienia i stymuluje produkcję lub białka, hormony roślinne i witaminy. Fosfor jest potrzebny w wyższych ilościach na początkowych etapach rozwoju owoców i kwiatów.
Fosfor ma tendencję do zamknięcia w medium uprawy i staje się niedostępny dla roślin. Powoduje to braki i antagonizm mineralny w medium. Łącząc się z organicznymi l-aminokwasami, fosfor jest buforowany i chroniony przed tymi interakcjami mineralnymi. Ostatecznie oznacza to, że możesz użyć znacznie mniej wkładu nawozu i osiągnąć takie same lub lepsze wyniki.
Peakboost jest lepszą opcją niż wiele połączonych wzmacniaczy P/K, ponieważ umożliwia ukierunkowane zastosowanie fosforu, gdy i gdzie potrzebuje roślina. Często, gdy P i K są dodawane w wysokich ilościach jednocześnie, jeden lub drugi pozostaje nieużywany w medium. Może to powodować antagonizm, wiązanie chemiczne i blokowanie składników odżywczych. PeakBoost zawiera kwasy organiczne, które mogą pomóc w dostosowaniu pH-Down dla mieszanki składników odżywczych.
Peakboost ma 100% rozpuszczalny w wodzie i nie pozostawia pozostałości w zbiornikach i systemach nawadniających.

Nasiona marihuany GanjaFarmer
Susz konopny CBD Cannabis Light

Skład chemiczny

Azot (N)

N 0.23%

Fosfor (P)

P 6.1%

Potas (K)

0

Wapń (Ca)

0

Magnez (Mg)

Siarka (S)

0

Bor (B)

0

Dawkowanie

brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Peakboost”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.