Organic Bloom Nutrition

BAC Bloom Nutrition jest szczególnie opracowywane, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby związane z uprawami podczas cyklu kwitnienia. Pracujemy przy użyciu bardzo wysokiej jakości i łatwych do pochłaniania nawozów organicznych.
Za pomocą stymulatora BAC Bloom, korzystne mikroorganizmy są karmione, a tym samym szybko zwiększają. Zapewniają bezpośrednią dostępność wymaganych elementów z BAC Bloom Nutrition dla twoich upraw. Te korzystne mikroorganizmy zapewnią również tworzenie większego tlenu w wodzie zasilającej i wiązanie go.
Za pomocą stymulatora BAC BOOM i stosowania grzybów BAC, te przydatne mikroorganizmy są stymulowane w dużym stopniu. Powoduje to optymalną równowagę w życiu gleby upraw. BAC Organic Bloom Nutrition zawiera składniki zatwierdzone przez Stowarzyszenie Gleby. Dzięki dużym ilościom pierwiastków śladowych i cukrów nawóz ten działa harmonijnie w połączeniu z bakteriami glebowymi i mikoryzą BAC. Ten produkt zawiera juckę, naturalny środek rozpuszczający się, który przyczynia się do prawidłowej penetracji nawozu w glebie. Juccah przyczynia się również do stabilnego zarządzania wodą zarówno w pełnej uprawie gleby/COCOS, jak i w garnkach. Efektem końcowym jest lepszy smak, aromat i jakość produktu końcowego.

Nasiona marihuany GanjaFarmer
Susz konopny CBD Cannabis Light

Skład chemiczny

Azot (N)

0

Fosfor (P)

0

Potas (K)

0

Wapń (Ca)

0

Magnez (Mg)

Siarka (S)

0

Bor (B)

0

Dawkowanie

brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Organic Bloom Nutrition”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.