Nutri Forte A

Nutri Forte A+B Nawent substratu jest najprostszym rozwiązaniem do uprawy na sztucznych podłożach, takich jak płyty Rockwool i inne media.
Jednym z powodów, które sprawia, że ​​jego zastosowanie jest tak łatwe, jest połączenie składników odżywczych do uprawy i kwitnienia w jednym produkcie; Dwie butelki / puszki to wszystko, czego potrzebujesz do całego wzrostu. Ten nawóz jest wolny od nadmiaru składników i zawiera tylko rośliny minerałowe
w stanie wchłonąć bezpośrednio. Innymi słowy: Nutri Forte A+B jest kompletnym rozwiązaniem składników odżywczych, które ma taką samą wygodę syntetycznych systemów A+B i jakość najlepszych nawozów organicznych.
Wszystkie minerały mają jakość „żywności”, a pierwiastki śladowe są chelowane, aby można je było pochłonąć w większym zakresie pH. Zastosowanie tych nawozów jest dość łatwe i ogranicza się do pomiaru odpowiednich ilości A i B i mieszania ich w wodę pojedynczo. Po mieszaniu może być konieczne dostosowanie pH do 5,8 (5,5-6,5) za pomocą kwasu fosforowego. (Sprawdź pH-Meter raz w miesiącu za pomocą odpowiedniego testera pH)
Nutri Forte jest najlepszym hydro-rodakiem dostępnym obecnie na rynku i wyróżnia porównywalne składniki odżywcze. Dlatego kultywowanie za pomocą forte Nutri prowadzi do doskonałych wyników, szczególnie gdy inne czynniki (światło, powietrze i materiał roślinny) są również optymalne. Pokaż więcej

Nasiona marihuany PanPestka
Nasiona marihuany PanPestka

Skład chemiczny

Azot (N)

0

Fosfor (P)

0

Potas (K)

0

Wapń (Ca)

0

Magnez (Mg)

Siarka (S)

0

Bor (B)

0

Dawkowanie

Tydzień 1
1 ml/l
Tydzień 2
1 ml/l
Tydzień 3
1 ml/l
Tydzień 4
1 ml/l
Tydzień 5
1.5 ml/l
Tydzień 6
1.8 ml/l
Tydzień 7
2 ml/l
Tydzień 8
2.3 ml/l
Tydzień 9
2 ml/l
Tydzień 10
1.8 ml/l
Tydzień 11
1.5 ml/l

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Nutri Forte A”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.