Finale

Zaprojektowany do wsuwania roślin do ich końcowego etapu kwitnienia
Zwiększa smak i wydajność upraw
Przyspiesza i synchronizuje kwitnienie/owocowanie
Finał Vitalink to dojrzewający produkt zaprojektowany w celu popchnięcia roślin do ich ostatecznego rozkwitu. Poprzez usunięcie azotu i wzrost fosforu i potasu sygnalizuje on roślinę, że osiąga koniec etapu kwitnienia i powoduje przyspieszenie kwitnienia lub owocowania. Finał Vitalink zawiera również magnez i siarczan w celu zwiększenia wykorzystania fosforu i potasu przez rośliny.

Susz konopny CBD Cannabis Light

Sformułowany w celu synchronizacji wszystkich kwiatów (główny i boki), aby kwitnąć jednocześnie przy jednoczesnym skróceniu czasu wymaganego na tym etapie. W przypadku roślin owocowych poprawia transport i konwersję węglowodanów, wytwarzając większe i słodsze owoce. Umożliwienie roślin do użycia pozostałego azotu zwiększa smak upraw, ponieważ nadmiar azotu może powodować gorzki smak.

Finał VitaLink można również wykorzystać do uratowania uprawy z roślin atakowanych przez szkodniki/choroby poprzez przyspieszenie produkcji kwiatów/owoców, zanim szkodniki/choroby mogą mocno przyjąć.

Instrukcje użytkowania:

Użyj 3-4 ml/l. Zaprojektowany do użycia przez 1-2 tygodnie przed końcowym etapem spłukiwania. Nie używaj z głównym składnikiem odżywczym. W razie potrzeby dostosuj pH. Zalecany zakres pH 5,8-6,5. Wstrząsnąć na długo przed użyciem.

Zakres dodatków Vitalink jest specjalnie zaprojektowany, aby dawać optymalne wyniki, gdy są stosowane obok VitaLink Odżywczych.

Nasiona marihuany PanPestka

Idealny do stosowania we wszystkich systemach i mediach.

Dostępne w butelkach 250 ml, 1 l i 5 l.

Nasiona marihuany PanPestka

Skład chemiczny

Azot (N)

0

Fosfor (P)

0

Potas (K)

0

Wapń (Ca)

0

Magnez (Mg)

Siarka (S)

0

Bor (B)

0

Dawkowanie

Tydzień 1
0 ml/l
Tydzień 2
0 ml/l
Tydzień 3
0 ml/l
Tydzień 4
0 ml/l
Tydzień 5
0 ml/l
Tydzień 6
0 ml/l
Tydzień 7
0 ml/l
Tydzień 8
0 ml/l
Tydzień 9
0 ml/l
Tydzień 10
0 ml/l
Tydzień 11
3 ml/l

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Finale”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.