Fasilitor

Fasilitor może pomóc w pobieraniu składników odżywczych, wzmacnia strukturę roślin i zwiększa zdolność roślin do radzenia sobie z różnymi stresami środowiskowymi (abiotycznymi i biotycznymi). Zwiększa wchłanianie i biodostępność wszystkich innych składników odżywczych, działając jako skuteczny transporter dla innych elementów. Zwiększa to ogólną siłę roślin, zdrowie i odżywianie.
Niektóre efekty zaobserwowane w przypadku Fasilitor mogą wyglądać jak efekty regulatorów wzrostu roślin (PGR). Produkty aptus nie zawierają syntetycznych ani nienaturalnych PGR! Kluczową rzeczą do zrozumienia jest to, że Fasilitor pracuje z naturalnymi mechanizmami roślin, zamiast próbować manipulować w nienaturalny sposób.
Kwas krzemowy zapewnia natychmiastowy krzem, gdy i gdzie potrzebuje roślina. Przeczytaj więcej na temat specyficznych skutków kwasu krzemowego w sekcji technologii produktu.
Bor stymuluje wytwarzanie włókien roślinnych (zwiększa suchą masę) i stymuluje włosy korzeniowe do wymywania cukrów do pożywki, które karmi mikro-życie.
Molybdenu działa jak pompa azotu, pomagając przenosić azot z dolnych liści (stary wzrost) do wyższych liści (nowy wzrost).

Susz konopny CBD Cannabis Light
Nasiona marihuany AK 2.0 Auto

Skład chemiczny

Azot (N)

0

Fosfor (P)

0

Potas (K)

K 0.51%

Wapń (Ca)

0

Magnez (Mg)

Siarka (S)

0

Bor (B)

0

Dawkowanie

brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Fasilitor”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.