Coir MAX

Profesjonalne składniki odżywcze roślin opracowane specjalnie w celu energicznego wzrostu i optymalnych plonów podczas wzrostu w Coco Coir
Wysoce skoncentrowane 2-częściowe preparat
Optymalny stosunek NPK dla wybitnego wzrostu, kwitnienia i owocowania
Wyjątkowa dostępność żelaza w szerokim zakresie pH
Vitalink Coir Max to wysoce skoncentrowany preparat A i B, dostosowany, aby uzyskać najlepsze możliwe wyniki podczas wzrostu w Coco Coir. Ten 2-częściowy składnik odżywczy zawiera zrównoważoną mieszankę makro i mikroelementów i jest idealny do stosowania zarówno na etapie wzrostu, jak i kwitnienia. Kwas fulwowy i chelatowane mikroelementy poprawiają pobieranie roztworu składników odżywczych przez rośliny, co skutkuje lepszą fotosyntezą, a tym samym bardziej energicznego wzrostu i kwitnienia. Żelazo jest chelatowane z Eddha, dzięki czemu jest dostępny w szerokim zakresie pH, więc twoje rośliny nigdy nie będą głodować tego elementu-nawet w okresach na wysokim poziomie. Żelazo jest niezbędne do produkcji chlorofilu, które jest niezbędne do fotosyntezy.

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Dzięki sprawdzeniu wyników w szlakach upraw z Vitalink 100% COIR, do wielu zastosowań może być używany Vitalink Coir Max, w tym podlewanie ręczne, karmienie grawitacyjne, powódź i drenaż oraz kroplowe systemy. Mieszany roztwór składników odżywczych jest wysoce stabilny.

Instrukcje użytkowania:

Zawsze sprawdzaj jakość wody w swoim obszarze i upewnij się, że używasz odpowiedniego wariantu – twardej wody lub miękkiej wody. W bardzo miękkich obszarach wody zalecamy połowę suplementu siłowego (0,5 ml/l) podczas stadium wzrostu.

Zawsze używaj równych ilości A i B, aby przygotować roztwór składnika odżywczego. W razie potrzeby dostosuj pH. Zalecany zakres pH: 5,8-6,5. Wstrząsnąć na długo przed użyciem.

Użyj w 1-2 ml/l każdego z roztworów A i B dla sadzonek i młodych roślin. Zacznij zwiększać szybkość dawki, gdy zobaczysz, że twoje sadzonki lub rośliny ustalą i aktywnie rosną. Użyj przy 3-4 ml/l każdego z roztworów A i B dla dojrzałych roślin.

Nasiona marihuany PanPestka

Zalecamy zawsze utrzymanie przynajmniej minimalnej zalecanej dawki na etapie rozwoju roślin. Podstawa podstawowa jest podstawą zdrowego wzrostu roślin. Starannie wybrane użycie addytywne może następnie zmaksymalizować ten potencjał, ale nigdy go nie zastąpi.

Dostępne w butelkach 1 L, 5 L i 10 L.

Gama składników odżywczych Vitalink nie wpływa negatywnie na smak ziół, warzyw, sałatek, owoców i innych roślin uprawianych do spożycia.

Zwiększ wzrost roślin, używając dodatków VitaLink wraz z składnikami odżywczymi Coir Max A i B.

Susz konopny CBD Cannabis Light

Pokaż więcej

Nasiona marihuany PanPestka

Skład chemiczny

Azot (N)

0

Fosfor (P)

0

Potas (K)

0

Wapń (Ca)

0

Magnez (Mg)

Siarka (S)

0

Bor (B)

0

Dawkowanie

Tydzień 1
2 ml/l
Tydzień 2
2 ml/l
Tydzień 3
2 ml/l
Tydzień 4
2 ml/l
Tydzień 5
3 ml/l
Tydzień 6
3 ml/l
Tydzień 7
3 ml/l
Tydzień 8
3 ml/l
Tydzień 9
4 ml/l
Tydzień 10
4 ml/l
Tydzień 11
44 ml/l

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Coir MAX”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.