Chill

Chroni rośliny przed stresem cieplnym
Pomaga roślinom przetrwać i prosperować w gorących warunkach do 40 stopni
Może być stosowane zapobiegawczo lub w celu uratowania roślin, gdy nastąpi gwałtowny wzrost temperatury
Vitalink Chill jest zaawansowanym biostymulantem dla hodowców, którzy chcą osiągnąć maksymalne plony w opłacalny sposób. Chłód VitalInk chroni twoje rośliny przed stresującymi skutkami niekorzystnych warunków środowiskowych. Sformułowany jest w celu ochrony roślin przed stresem cieplnym w okresach wysokich temperatur, umożliwiając hodowcom osiągnięcie dobrych rezultatów przez cały rok.

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Chłód Vitalink zawiera betainy, które działają jako osmoprotektynami, odgrywają one ważną rolę w roślinach, aby chronić je przed uszkodzeniami spowodowanymi przez ciepło. Dodanie witaminy B1 ułatwia wczesną odpowiedź w roślinie, aby umożliwić jej lepsze radzenie sobie ze stresem cieplnym. Chłód Vitalink zawiera również gibereliny i auksyny, które są hormonami wzrostu roślin. Te wraz z aminokwasami i kwasami huminowymi umożliwiają roślinę utrzymanie szybkości i tempa wzrostu fotosyntetycznego nawet w stresujących warunkach.

Chłód Vitalink stymuluje wzrost i rozwój pędów i korzeni bocznych oraz pomaga zapobiegać aborcji kwiatów w okresach wysokich temperatur. Chłód VitaLink zawiera również siarkę, która jest makroskładnikiem niezbędnym do tworzenia się chlorofilu, witamin i aminokwasów.

Instrukcje użytkowania:

Aby uzyskać najlepsze wyniki, zacznij używać chłodu Vitalink przed ciepłym okresem (może to być kilka tygodni wcześniej) wraz z głównymi składnikami odżywczymi. Użyj 3-5 ml/10 l, zawsze dodaj do świeżego roztworu.

Chłód VitaLink ma skumulowany efekt, gdy regularnie stosowane, rośliny będą budować tolerancję na skutki wysokich temperatur.

Nasiona marihuany PanPestka

Kiedy nastąpi nagły wzrost temperatury, chłód Vitalink może być stosowany jako rozprysk dolistnego w celu szybkiej ochrony. Spryskaj przy 5 ml/L jako drobnej mgierze, nie spryskuj się, aby uciec. Nie będzie to tak skuteczne, jak regularne użytkowanie zapobiegawcze, ale może pomóc ci uratować swoje uprawy.

Nie używaj z Vitalink Heat. Jeśli stosuje się z hydratem Vitalink, użyj połowy dawki każdego z nich, brak przestrzegania tej instrukcji może spowodować uszkodzenie roślin.

W razie potrzeby dostosuj pH. Zalecany zakres pH 5,8-6,5. Wstrząsnąć na długo przed użyciem.

Zakres dodatków Vitalink jest specjalnie zaprojektowany, aby dawać optymalne wyniki, gdy są stosowane obok VitaLink Odżywczych.

Nasiona marihuany PanPestka

Idealny do stosowania we wszystkich systemach i mediach.

Dostępne w butelkach 250 ml i 1 L. Pokaż więcej

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Skład chemiczny

Azot (N)

0

Fosfor (P)

0

Potas (K)

0

Wapń (Ca)

0

Magnez (Mg)

Siarka (S)

0

Bor (B)

0

Dawkowanie

brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych
brak danych

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Chill”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.