BN X-ceL

BN X-Cel jest biologicznym stymulatorem uprawy i kwitnienia, który można podawać wszelkiego rodzaju roślinom i znacznie zwiększa ilość i jakość wszystkich badanych upraw. Ta wyrafinowana kombinacja składników stymuluje funkcje biochemiczne na wszystkich poziomach. Ekstrakty organiczne stymulują metabolizm, w szczególności fotosyntezę, a zatem tworzenie węglowodanów.
Hormon gospodarstwa domowego upraw jest aktywnie stymulowane przez połączenie aminokwasów. BN X Cel zawiera następujące składniki: różne witaminy, naturalne stymulatory uprawy i kwitnienia, aminokwasy, bakterie, pierwiastki śladowe, enzymy, wodorosty i kwasy huminowe.
BN X-Cel aktywnie bierze udział w procesie rosnącego i kwitnienia od pierwszego dnia sadzenia. Uderzenia z uprawy korzystają szybciej, co praktycznie wyklucza upuszczenie liści. Roślina będzie rosła szybciej i niezbędna, a jednocześnie rozwija bardzo obszerny system korzeniowy. Siła kwitnienia jest stymulowana i ostatecznie prowadzi do wykazywanej zwiększonej wydajności (10-25% zwiększonej wydajności).
Komórka BN X można mieszać ze wszystkimi nawozami i może być stosowany do wszystkich rodzajów podłoża.

Susz konopny CBD Cannabis Light
Nasiona marihuany GanjaFarmer

Skład chemiczny

Azot (N)

0

Fosfor (P)

0

Potas (K)

0

Wapń (Ca)

0

Magnez (Mg)

Siarka (S)

0

Bor (B)

0

Dawkowanie

Tydzień 1
5 ml/l
Tydzień 2
5 ml/l
Tydzień 3
5 ml/l
Tydzień 4
5 ml/l
Tydzień 5
5 ml/l
Tydzień 6
8 ml/l
Tydzień 7
8 ml/l
Tydzień 8
10 ml/l
Tydzień 9
10 ml/l
Tydzień 10
10 ml/l
Tydzień 11
10 ml/l

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BN X-ceL”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.