White Widow Feminized

W połowie lat 90. pojawił się w Amsterdamie różnorodność marihuany, która tak bardzo zmieniła panoramę konopi, jak na reszcie świata. W tym czasie było już wiele silnych genetyki w menu Shops Shops, ale nic, co nie przypominało Wielkiej Białej Wdowy.
Początkowo był dostępny tylko jako palenie palenia w pierwszej kawie Green House, ale jego wielki sukces szybko doprowadził do oferowania w formie nasion. Biała wdowa była pierwszą ze słynnej „białej” rodziny marihuany, linii, która trwała z białym nosorożcem, wielkim białym rekinem lub El Niño.
Jaką genetykę ma biała wdowa?
Mówi się, że jest to hybryda F1 stworzona z skrzyżowania brazylijskiego (prawdopodobnie różowej mangi) i Kerali w południowych Indiach. Były pewne kontrowersje dotyczące pochodzenia i ojca tego nowego szczepu, najbardziej rozpowszechnioną wersją jest to, że została stworzona przez Scotta Blake’a (Shantibaba), ale wiele osób twierdzi, że jest to dzieło Ingemar z de Sjamaan Seed Bank.
Nasza feminizowana wersja białej wdowy pochodzi z wybranego klonu nasion z pierwszego okresu. Na szczęście zachowujemy oryginalną genetykę, ponieważ po opuszczeniu Nevila i Shantibaba banku zielonego domu, wdowa tej marki nigdy nie była taka sama.
Jak biała wdowa w morfologii i wyglądu?
Wygląd i wzrost rośliny nie wydają się typową hybrydą między czystymi sativasami, jak ma to miejsce, ponieważ jej struktura jest zwarta, szerokie liście i krótki czas kwitnienia. W rzeczywistości w uprawie zachowuje się bardziej jak roślina indica marihuana, co dzieje się również z innymi odmianami.
Był to trend w hodowli marihuany w latach 70., 80. i 90., próbujący zachować duszę i wpływ sativas na ciało i czas kwitnienia Indian. Możesz zobaczyć coś podobnego z Skunk#1 lub Blueberry.
Biała wdowa pochodzi z fenotypu z bardziej morfologią sativa, ale czas kwitnienia i łatwość uprawy są bardziej zgodne z genetyką indica. Pokaż więcej

Susz konopny CBD Cannabis Light
Nasiona marihuany AK 2.0 Auto

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: White Widow (F5 clone of sativa phenotype), Blueberry, Skunk

Plony: 400 - 500 g/m²

Kwitnienie: 50 - 55 dni

CBD: —

CBD: 0.3 - 0.8%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor