White Widow Autoflowering

Teraz dostępny w PEV Grow nową genetyczną White Widow Autoflowering, jeden z najbardziej nagradzanych szczepów konopi indyjskich wszechczasów, obecnie w automatycznej wersji szóstej generacji.

Susz konopny CBD Cannabis Light

Ten szczep zachowuje najwybitniejsze cechy swojej starszej siostry, takie jak jej potężny efekt i pyszny smak, ale z rosnącym cyklem 85 dni od kiełkowania.
Niesamowite, ale prawda.

Jak wyhodować Autoflowering White Widow?
Możesz wyhodować te nasiona w pomieszczeniu i na zewnątrz, z całkowitą satysfakcją w obu przestrzeniach, musisz tylko wziąć pod uwagę niektóre specyfikacje techniczne. Jeśli wyhodujesz tę odmianę pod urządzeniem oświetleniowym LEC 315W, zalecam użycie 14 7-litrowych doniczek na m2, abyś mógł zebrać do 550 gramów bez zbytniego wysiłku.

Jeśli wyhodujesz białą wdowę autoflowering pod słońcem lub w szklarni i użyjesz niezbędnych produktów zapobiegawczych i składników odżywczych, zbierz za mniej niż 3 miesiące od kiełkowania do 150 gramów na roślinę.
Smak i aromat tej marihuany fascynują cię, jeśli jesteś miłośnikiem starej szkoły, jej gęste i żywiczne pąki wydzielają delikatny aromat owoców cytrusowych i świeżego sosny.

Warto było wspomnieć o ciele, chociaż podsumowując, mogę powiedzieć, że ta marihuana zabierze Cię do pobudzającego i mózgowego, co powoli doprowadzi do wyraźnego rozluźnienia ciała.
Idealne zioło towarzyszące filozoficzne rozmowy z przyjaciółmi. Pokaż więcej

Nasiona marihuany AK 2.0 Auto

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: White Widow x Ruderalis, Cheese, White Widow

Plony: 500 - 550 g/m²

Kwitnienie: 60 - 65 dni

CBD: —

CBD: 0.2 - 0.4%

Okres wegetacji: 70 - 75 dni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor