Mendocino Skunk

Mendocino Skunk to dobrze zrównoważona roślina głównie indica, która zawiera 60% indica i 40% sativa genetyki. Jest to wynik współpracy z wyborem Chong. Mendocino Skunk opiera się na przekraczaniu esencji Mendocino z najlepszą holenderską genetyką z Paradise Seeds Vault.
Roślina jest dobrym producentem i łatwym w uprawie. Pokazuje dużą stabilność, opracowuje średniej wielkości strukturę z grubą centralną cola. Mendocino Skunk będzie doskonałym wyborem do uprawy w pomieszczeniach z powodu dość kompaktowego rozmiaru. Roślina odpowiada również do uprawy na świeżym powietrzu w północnych regionach Europy, Kanady i Ameryki dzięki Mendocino Factor in the Skunk Mix. Plony można zwiększyć w ciepłym słonecznym klimacie.
Okres kwitnienia trwa tylko 8 tygodni, a zbiory przynosi przyzwoite yeilds 700 gr/m2 wewnątrz i 1000 G/roślinę na zewnątrz.
Dym przynosi Skunky Smakes z owocową słodyczą truskawki. Efekt jest zarówno fizjny, jak i mózgowy. Zapewnia pozytywne podnoszące na duchu wysokie i przyjemne relaks. Mendocino Skunk jest idealny dla użytkowników medycznych dzięki składowi hybrydowym, który łączy relaks i energię.

Nasiona marihuany AK 2.0 Auto
Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Nieznany Skunk

Plony: 700 g/m²

Kwitnienie: 49 - 56 dni

CBD: —

CBD: 0.1%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Przeznaczenie: Greenhouse