Mango Puff

Nasza podróż prowadzi nas do tropikalnego raju konopi. Spacerując przez gęste lasy mango Colas wydobywa wrażenia terpenowe owoców tropikalnych i Kush. Nie szukaj dalej, aby znaleźć idealne połączenie osobowości sativa i indica w każdym fenotypie. Mango, prawdziwa indica w sercu, zapewnia pacjentom kojąco i spokojny high, dając ciału i umysłowi możliwość relaksu i cieszenia się życiem. Podnoszący na duchu rytm Josepha OG harmonizuje z mango, nadając mango zrównoważony efekt.

Susz konopny CBD Cannabis Light

Mango ma bardzo fenomenalne plony, rosnące krzaczaste i tworząc wiele dużych, masywnych colas. Jej mróz i zapach sprawiają, że jest klasycznym hashplantem ze wszystkimi cechami mistrza hodowlanego. Fenomenalne zapachy i smaki można znaleźć we wszystkich tych odrobinach i spodziewamy się odkryć fenotypy, które przekraczają matkę w mrozie i mocy.

Daj swojemu ciału wydanie, którego potrzebuje dzięki tej niesamowitej uczcie. Jej gładkie właściwości dymu i bólu zapewniają bardzo obowiązujące efekty dla pacjentów szukających dobrze zaokrąglonego wysokości z dobrym leczniczym pochodzeniem. Po prostu zrelaksuj się i poczuj, że aromatyczne energie przenikają twoje ciało i zapewniamy, że leczenie jest tutaj.

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Regularne

Genetyka: Nieznany Strain Mango x Joseph

Plony: —

Kwitnienie: 6-8 tygodni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Przeznaczenie: Greenhouse