Hash Plant Feminized

Istnieje pewna genetyka marihuany, która wydaje się, że zawsze tam była, klasyczne nazwy, które są nam znane. Jednym z nich jest hashplant, ale czy wiesz, skąd pochodzi i przyczyny jego sławy? Wkrótce to odkryjesz …

Nasiona marihuany AK 2.0 Auto

Jaka jest różnorodność roślin hash?
Jest to roślina konopi z wyraźną morfologią Indica, dość gęstą strukturą, zwartym wzrostem, liśćmi o szerokich ulotkach i ciemnozielonym kolorze i ogólnie wielką siłą. Kwiaty są średniej wielkości, ale z niezwykłą twardością i powyżej normalną ilością żywicy.

Właśnie cecha produkcji żywicy o wysokiej żywicy oznaczała tę odmianę na zawsze. Do tego momentu koncepcja „hashplant” była zastrzeżona dla lądowisk i czystych odmian Azji, gdzie używają roślin do ekstrakcji haszyszu.

Jaka jest genetyka rośliny skrótów?
Zakłada się, że pochodzi z skrzyżowania tajskiego i libańskiego mężczyzny, chociaż jego dokładne pochodzenie nie jest dokładnie znane. Przybył do Europy w postaci klonu w latach 80., podobnie jak wiele innych szczepów, które później stały się mityczne.

W Europie oferowano go w formie nasion najpierw przez Super Sativa Seed Club, a później przez Sinsemilla Seed Company, która później stała się nasionami Senssi. W Senssi przekroczyli klon ze swoim ogiernikiem północnym światłami, aby wyprodukować komercyjne nasiona hashplantów, które znamy obecnie.

Hash roślina z nasion PEV to feminizowana wersja, która pochodzi z oryginalnej genetyki oferowanej przez nasiona Sensi, które były tak udane w całej Europie. Pokaż więcej

Nasiona marihuany PanPestka
Susz konopny CBD Cannabis Light

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Afghani, Landrace, Thailand X Lebanese male

Plony: 500 - 550 g/m²

Kwitnienie: 45 - 50 dni

CBD: —

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor