Guava Berry Kush aka Guayita

Elitarny klon Guava (Chemdog x Afghani x Chem # 91) został przekroczony z zakładem macierzystym Juanita La Lagrimosa, aby stworzyć tę dominującą roślinę indica o dobrze zrównoważonych właściwościach obojga rodziców, przyjemne efekty i szczególną mieszankę ziemistych smaków guawy z owocowymi obywatelami Notatki z Juanita La Lagrimosa.
Roślina dobrze rośnie zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Wytwarza wysokie plony zwartych pąków pokrytych białą mroźną warstwą silnych rzęsków. Odkształcenie wykazuje doskonałą stabilność wysoki stosunek kalajsa do liści i rozwija silny centralny pączek z szerokimi ciemnozielonymi liśćmi i małym rozgałęzieniem, co czyni go idealnym do SOG.
Guava Berry Kush nie wymaga specjalnego karmienia i dużej aamount składników odżywczych. Podczas kwitnienia musi być regularnie podlewany. Szczep ma odporność na szkodniki, choroby i niskie temperatury.
Dym przynosi przyjemny intensywny ziemski smak z nutami słodkich jagód oraz bardzo relaksującym i narkotycznym wysokim. Jest idealny do palenia po dniach pracy i przed snem.

Nasiona marihuany PanPestka
Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Guayaba x Juanita la Lagrimosa

Plony: 450 - 550 g/m²

Kwitnienie: 50 - 60 dni

CBD: —

CBD: 12.0%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Przeznaczenie: Greenhouse