Chronic Ryder

Legenda

Susz konopny CBD Cannabis Light

Podstawowym pomysłem na imieniu, był wybór ojca, aby okazać szacunek ojcu, gdy testował obciążenie farmy ojca. Wreszcie, szczep dostał nazwę przewlekłej Ryder – autoflowering wersja słynnego przewlekłego chronicznego przez poważne nasiona. Przejście z Lowryder dało możliwość uzyskania stabilnej i szybkiej hybrydy kwitnącej.

Rozwój

Kompaktowa i szybka odmiana kwitnienia dobrze rośnie w pomieszczeniu i na zewnątrz. Niewielki wzrost maksymalnie 60 cm pozwala uprawić ładne i pachnące krzaki przez 65 dni od kiełkowania. Pomimo swojej zwartej wielkości rośliny rozwijają wiele lepkich i dużych pąków z dość morelowym zapachem. Aromat nie jest początkowo zauważany, ale staje się silniejszy dzięki podejściom zbiorów.

Krótki okres wzrostu jest kolejnym silnym punktem szczepu. Dlatego jest to dobry wybór dla krajów z krótkim latem – pomimo złej pogody uzyskasz gwarantowaną wydajność.

Smak i efekt

Nasiona marihuany PanPestka

Przewlekła Ryder dotyczy smaku – owocowe i cytrusowe tony uzupełniają się nawzajem, dając niezapomniany posmak. Efekt jest łagodny i nie uderza cię jak młot – idealny wybór dla początkujących palaczy. Dzięki zrównoważonym efektom wysokim i kamiennym przewlekłym Rydera jest dobrym dymem w ciągu dnia, który stymuluje Cię przez długi czas. Pokaż więcej

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Chronic x Niewielkieryder

Plony: 200 - 300 g/m²

Kwitnienie: 65 - 70 dni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor