Cherry Bomb

Cherry Bomb to ciężko uderzający, duży odkształcenie z nasion bomb. Wynik przekraczania naszego potwora, który daje dużą bombę wyjątkową i owocową matką, oznacza, że ​​hodowcy mogą oczekiwać eksplozji smaku i maksymalnej wydajności.
Jak sama nazwa sugeruje, Cherry Bomb ma słodki owocowy aromat, który jest zgodny z charakterystycznym smakiem wiśni. Pomyśl o owocach letnich z klasycznymi utworami skunksa. Buzz zaczyna się od początkowej wysokiej głowy, osiedlając się w głębokim i uspokajającym kamieniu ciała, który nie znokautował cię.
Cherry Bomb jest idealnym obciążeniem zarówno dla komercyjnych hodowców, jak i tych, którzy chcą dużych plonów bez narażania jakości dymu. Ma ciężką strukturę kubków dzięki wielkiemu dziedzictwu bombowym, rosnącemu na średnią wysokość około 100-120 cm. Idealne odkształcenie zarówno do konfiguracji wewnętrznej, jak i zewnętrznej, hodowcy mogą spodziewać się, że przyniesie 600-650 g/m² z 8-10 tygodniowym czasem kwitnienia. Na zewnątrz zakończy się pod koniec września – na początku października. Później w okresie kwitnienia liście mogą zmienić fioletowy, wiśniowy kolor z pąkami lśniącymi w THC.
Cherry Bomb jest najlepiej wędzony, jak chcesz. Działa równie dobrze jak tępy, ale wędzony przez bong jest to prawdziwy otwieracz umysłu – idealny do ćwiczenia wewnętrznych kreatywnych pragnień. Pokaż więcej

Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: —

Plony: 600-650 g./m2

Kwitnienie: 8-10 tygodni

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor