Bubble Gum Feminized

Bubble Gum jest jedną z tych odmian marihuany, w której zakochują się w pierwszym zaciągnięciu. Wydaje się, że roślina konopi może smakować jak guma truskawkowa, ale to nie jedyna dobra rzecz w tych feminizowanych nasionach.
Ten szczep spowodował furię, gdy tylko dotarła do Amsterdamu, do tego stopnia, że ​​niektóre sklepy z kawą włożyły mdły pąki w torbach pokryte gumą do żucia, aby marihuana pochłonęła ich aromat.
Chcesz wiedzieć, dlaczego chwast gumowy jest jednym z ulubionych wielu hodowców? Jeśli będziesz czytać, będziesz mieć wątpliwości.
Jaką genetykę ma guma Bubble?
Bubble ma nieznane pochodzenie genetyczne, choć wielu zgadza się, że wygląda jak skrzyżowanie Skunk#1 i Afganistanu. Jego pochodzenie geograficzne, jeśli jest poprawne, pojawiło się w Indianie w latach 80. XX wieku w postaci klonu. To elitarne tnące działało jak prochowa z nazwą „Indiana Bubble Gum”, do tego stopnia, że ​​teraz jest w całej USA.
Adam z nasion TH zamienił ten klon w nasiona, aby móc zaoferować tę genetykę w swoim katalogu, a wkrótce potem Simon z poważnych nasion. Bubble z nasion gumy ma nieco bardziej sativa niż poważny, który wygląda jak północne światła indica, bardziej jak oryginał gumowy bąbelkowej Indiana.
Jaka jest guma bąbelkowa z nasion Pew?
Nasza feminizowana wersja pochodzi z wyboru gumy bąbelkowej poważnych nasion, bardzo podobnych pod każdym względem. Jest to roślina łatwa do rozwoju, wskazana nawet dla hodowców z niewielkim doświadczeniem. Jest odpowiedni zarówno do uprawy wewnętrznej, jak i zewnętrznej lub szklarni, i ogólnie jest bardzo dobry, zarówno pod względem produkcji, jak i prędkości, a zwłaszcza aromatu, smaku i efektów.
Jego morfologia jest hybrydowa z dużym obciążeniem Indiki, ponieważ stanowi wielki centralny pączek z niewielkim rozwojem wtórnych gałęzi. Liście są raczej szerokimi ulotkami, o średniej intensywności w odcieniu zieleni. Pokaż więcej

Nasiona marihuany PanPestka
Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Bubble Gum ( from selected and preserved of original Serious seeds 1999 clones), Afghani,Kush, Skunk

Plony: 450 - 500 g/m²

Kwitnienie: 55 - 60 dni

CBD: —

CBD: 0.1 - 0.3%

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor