Black Bomb

Czarna Bomba jest produktywnym odmianą dominującą Indica, która zawiera 80% indica i 20% sativa genetyki. Black Domina ’98 i Tropimango zostały skrzyżowane, aby ją stworzyć. Roślina wyników pokazuje doskonałą stabiność i jednorodną odmianę.
Roślina odrzuca silną zwartą strukturę z niewielkimi rozgałęzionymi i gęstych pąków pokrytych tłuszczą warstwą żywicy. Mały rozmiar sprawia, że ​​idealnie nadaje się do SOG. Możesz łatwo osiągnąć optymalną produkcję ze stężeniem od 25 do 30 roślin na metr kwadratu. Odkształcenie obciążenia zarówno do hodowli wewnątrz, jak i do uprawy na zewnątrz w środowisku o niskiej wilgotności, ponieważ roślina jest bardzo wrażliwa dla pleśni. Jest łatwy do uprawy i ma odporność na szkodniki.
Zbiory pojawiają się po 9 tygodniach kwitnienia i przynosi 500-600 GR/M2 w pomieszczeniu i 500-2000 GR/roślinę na zewnątrz. Zaleca się zwiększenie ilości składników odżywczych między trzecim a szóstym tygodniem kwitnienia, aby promować najlepszy rozwój kwiatów i poprawić uprawy.
Wysokie kontakt z 19% przynosi silny efekt uspokajający. Będzie to idealne do relaksu po dniu pracy. Dym przynosi prawdziwą smaczną przyjemność ze słodkich i ziemistych smaków z intensywnym posmakiem.

Nasiona marihuany PanPestka
Nasiona marihuany Ganja Farmer

Typ nasion: Feminizowane

Genetyka: Black Domina '98 x Tropimango

Plony: 500 - 600 g/m²

Kwitnienie: 55 - 60 dni

CBD: —

Przeznaczenie: Indoor

Przeznaczenie: Outdoor

Przeznaczenie: Greenhouse