Epsilon F1

Epsilon F1 Royal Queen Seeds
Smak i zapach
Borówkowy
Działanie
Relaks

Informacje dodatkowe

Aromat

, , ,

Efekty

,

Terpeny

Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Epsilon F1, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Epsilon F1 - opis, działanie i historia

Epsilon F1 to jedna z pionierskich odmian z naszego innowacyjnego katalogu nasion konopi F1. Łącząc geny z linii wsobnych, pochodzące od Blue Dream, Blueberry, Amnesia oraz Black Domina, ta odmiana charakteryzuje się jednolitym wzrostem, zachwycającym aromatem oraz obfitością kannabinoidów. Dodatkowo jest to najszybciej kwitnąca odmiana automatyczna w całym asortymencie naszych nasion F1.

Epsilon F1: dynamiczna, pachnąca i szybkokwitnąca

Epsilon F1 jest najbardziej ekspresową odmianą spośród naszych nasion konopi F1. Łączy w sobie geny niektórych z najbardziej renomowanych odmian konopi ostatnich dekad, takich jak Blue Dream, Blueberry, Amnesia Lemon Haze i Black Domina. Odznacza się apetycznym aromatem, bogactwem kannabinoidów oraz, jak wszystkie nasiona F1 RQS, niezrównaną stabilnością. To przekłada się na jednolite rośliny, zawsze dające pąki wyjątkowej jakości. Ponadto, automatyczne geny oraz bardzo krótki okres kwitnienia sprawiają, że Epsilon F1 jest doskonałym wyborem dla hodowców dążących do szybkiego zebrania plonów.

Działanie, smak i aromat Epsilon F1

Dzięki intensywnym profilom aromatycznym rodzicielskich odmian, Epsilon F1 cechuje się bogatym aromatem, który łączy w sobie świeże zioła i cytrusy z nutami ziemi oraz zapachem jagód i lawendy. Kwiaty Epsilon F1 osiągają średnią moc. Wytwarzają solidne poziomy THC oraz profil terpenowy zdominowany przez mircen, farnezen, ocymen i limonen. Te terpeny wpływają nie tylko na apetyczny aromat Epsilon F1, ale również na jej działanie, gwarantując długotrwały, fizycznie relaksujący efekt, który łagodzi całe ciało (głównie dzięki mircenowi, linalolowi i farnezenowi), a za sprawą limonenu dodatkowo dodaje energii i motywacji.

Uprawa Epsilon F1: niewielkie, jednolite rośliny z ekspresowym czasem kwitnienia

Epsilon F1 wykazuje doskonały wigor i odporność. Rośliny są niewielkie i zwarte, osiągając zbliżoną wysokość i strukturę (są krótkie i mają niewiele bocznych gałęzi), co przekłada się na jednolity wygląd. Dodatkowo, gdy Epsilon F1 automatycznie przechodzi w fazę kwitnienia, z radością zauważysz, że rozwijające się pąki wytwarzają delikatny lub niemal nieobecny aromat aż do momentu zbiorów. W połączeniu z szybkim, 30-dniowym okresem kwitnienia (60 dni od wykiełkowania do zbiorów), Epsilon F1 stanowi doskonały wybór dla hodowców pragnących zachować dyskrecję.

Odmiana konopi Epsilon F1 to doskonały wybór dla hodowców poszukujących wyjątkowej, szybkokwitnącej odmiany, która łączy w sobie stabilność, jednolity wzrost i wyjątkowe aromaty. Warto spróbować tej odmiany, by cieszyć się szybkimi zbiorami i relaksującym działaniem jej kwiatów.

Popularne nasiona Epsilon F1

Terpeny w Epsilon F1

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Pinen (Sosnowy)

Uprawa Epsilon F1

Indica
Łatwa
Niska
Duże
7-9 tygodni

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Epsilon F1”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Overall rating*
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz wygląd?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz zapach?
0/5
* Ocena jest wymagana
Jak oceniasz działanie?
0/5
* Ocena jest wymagana

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: