5 odmian marihuany, które umilą oglądanie meczu piłki nożnej

odmiany-marihuany-ogladanie-meczu
Spis treści

Jeśli używasz marihuany przed oglądaniem meczów sportowych, prawdopodobnie robisz to po to, aby lepiej się bawić. Oczywiście, można się dobrze bawić na trzeźwo, ale niektóre odmiany marihuany mogą sprawić, że mecz będzie jeszcze bardziej ciekawy.

Oto lista odmian, które mogą zmaksymalizować doznania odczuwane podczas meczów sportowych. Jeśli mieszkasz w kraju, gdzie używanie marihuany jest legalne, to idź i kup jedną z poniższych odmian, aby czerpać jeszcze większą przyjemność z oglądania meczu.

Odmiany marihuany umilające oglądanie meczów

Chociaż używanie marihuany może się kojarzyć z ospałością, to istnieją odmiany, które nie pozwolą zasnąć, a poprawią skupienie i energię. Każdy kibic nie chce ominąć bramki, aby móc zakrzyczeć “GOOOOOOOL!”, więc nasza lista opiera się na szczepach, które zmotywują do oglądania, dodadzą energię i spowodują uczucie euforii, dzięki czemu każdą akcję będziesz przeżywać mocniej.

Green Crack

Odmiana Green Crack

Wszyscy wiedzą, że Green Crack może spowodować dobry, energetyzujący haj i znacznie poprawić skupienie. To jeden z tych szczepów, które możesz palić i przez cały dzień i nadal czuć się rześko. Ta sativa to idealne rozwiązanie do palenia przed imprezą sportową, w którą chcesz być mocno zaangażowany.

Cotton Candy Kush

Odmiana Cotton Candy Kush

Cotton Candy Kush to kolejna odmiana bogata w THC, która sprawia, że czujesz się dobrze i czujesz się świetnie,. Jest to mieszanka odmian Power Plant i Lavender, a jej efekty są relaksujące, a jednocześnie wciąż energetyczne, jednocześnie wyzwalając szczęście, wolność i ogólną euforię, więc będziesz bardziej podekscytowany, kiedy zobaczysz, że Robert Lewandowski strzelił bramkę na Mundialu.

Cheese

Odmiana marihuany Cheese

Cheese to hybryda dominująca w geny indica, która pachnie, a właściwie śmierdzi jak ser i która sprawi, że poczujesz się zrelaksowany, bez odczuwania senności. Jeśli chcesz obejrzeć mecz w spokoju, bez niepotrzebnych nerwów, to możesz użyć niewielkiej dawki tej odmiany i w pełnym relaksie oglądać mecz Polski.

White Widow

white widow

Jedna z najbardziej popularnych odmian na świecie to właśnie White Widow. Połączenie genów sativa i indica może być idealnym połączeniem przed meczem. Z jednej strony energetyczny haj i uczucie euforii pochodzące z genów sativa, a z drugiej strony indica, która wprowadzi w stan relaksu, dzięki czemu pełen podniecenia, a jednocześnie bez zbędnych nerwów będziesz oglądać widowisko.

Amnesia Haze

Amnesia Haze może być równie dobrym wyborem. Skrzyżowanie siedmiu odmian, w tym Haze, Thai i Afghani sprawi, że poczujesz euforię, energię i niesamowite skupienie oraz motywację, aby wszystkimi siłami kibicować ulubionej drużynie. Uczucie relaksu sprawi również, że nie będziesz panikować, jednak ze względu na duże stężenie THC, Amnesia Haze w dużych dawkach  może spowodować lekkie uczucie paranoi i niepokoju, więc lepiej nie przesadzać!

Szukasz odmiany, która wywoła pożądany efekt? Użyj naszej wyszukiwarki:

[eltd_tabs style=”vertical_with_text_and_icons”][eltd_tab icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”fa-smile-o” title=”Efekty”][vc_column_text][one_third]

Energia

Euforia

Gadatliwość

Kreatywność

[/one_third][one_third]

Motywacja

Relaks

Senność[/one_third]

[one_third]

Skupienie

Szczęście

Śmiech[/one_third][/vc_column_text][/eltd_tab][/eltd_tabs]

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ultimatebicz
ultimatebicz
8 miesięcy temu

Kto tu ogarnia tę stronę? Z kim się skontaktować? Naprawdę, jedyna forma kontaktu to komentarze Disqus? Chciałbym tu trochę pomóc, ale głupio byłoby usłyszeć “spadaj” po dokopaniu się do kontaktu. Trudno tego nie robić bez narzucania się, tym bardziej bez możliwości kontaktu oraz bez jakiejś, przykładowo, Discordowej społeczności.