G13

G13 Haze - Odmiana marihuany
Smak i zapach
Sosnowy
Działanie
Senność
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, G13, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

G13 - opis, działanie i historia

Legenda głosi, że odmiana G13 stworzona została przez CIA, FBI i inne ultra-tajna agencje. W 1960 roku stworzyły one tę odmianę z wielu innych niezwykle silnych szczepów.

Po latach prób i błędów, super-tajna podgrupa tych agencji udoskonaliła tę odmianę około 1970 roku na Uniwersytecie w Mississippi. Pogłosli mówią, że nieznany technik ukradł próbkę i zaczął ją hodować dla mas. Oczywiście jest wysoce nieprawdopodobne, żeby to wszystko było prawdą, ale warto o tym wspomnieć.

Tylko pogłębiając pogłoski, G13 to niesamowicie silny szczep, który nazywa się także “Government Indica Strain 1”. To tylko sprawia, że prawda o jego pochodzeniu jest jeszcze bardziej intrygująca. Wiemy na pewno, że THC średnio osiąga stężenie 22%, a CBD i CBN po 1%.

G13 – najważniejsze informacje

Topy są wystarczająco gęste i zbite, aby można je było uznać za podobne do kamienia. Mają jasnozielone zabarwienie z pomarańczowymi włosami, które sprawiają, że wyglądają jak futro. Aromat jest mocny, podobny do mandarynek i grejpfruta i innych cytrusów.

Popularność G13, w odróżnieniu od wszystkiego innego, nie jest tajemnicą. Dzięki zdolności do wywoływania pozytywnych emocji i wprawiania użytkowników w stan euforii, nie powinno dziwić, dlaczego jest to jedna z ulubionych odmian wielu użytkowników.

Efekty są długotrwałe i mają tendencję do wprowadzania użytkowników w głęboki trans, pozostawiając uczucie ciężkości i oszołomienia, który ostatecznie przechodzi w trudny do przerwania sen.

Ponieważ ta odmiana została zaprojektowana jako lekarstwo, to jest bardzo użyteczna w leczeniu różnych chorób i schorzeń. Przede wszystkim, pacjenci uwielbiają ten szczep, ponieważ zapewnia im ulgę w bólu.

Ze względu na geny indica, G13 jest znany z łagodzenia bólów, napięcia mięśniowego i bólów głowy. Ma również tendencję do podnoszenia na duchu i uczucia motywacji, co czyni go idealnym w leczeniu objawów depresji, lęku, stresu i braku apetytu.

Jeśli podoba Ci się budząca grozę historia jego pochodzenia, a także kochasz mocny, długotrwały haj, to jest to odmiana, którą musisz wziąć na jazdę próbną. G13 został wyhodowany jako “idealny szczep” i jest mu do niego cholernie blisko.

Terpeny w G13

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Limonen (Cytrusowy)

Uprawa G13

Indica
Średnia
Średnia
Duże
10-12 tygodni

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „G13”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *