GrandDaddy Purple

Granddaddy Purple
Smak i zapach
Winogronowy
Działanie
Senność
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, GrandDaddy Purple, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

GrandDaddy Purple - opis, działanie i historia

Granddaddy Purple jest mocnym szczepem indica stworzonym przez skrzyżowanie dwóch popularnych odmian – Big Bud i Purple Urkle. Mówi się, że ta pachnąca odmiana jest dziadkiem wszystkich odmian, co potwierdza jego nazwa. Użytkownicy Granddaddy Purple twierdzą, że efekt jest całkowicie euforyczny, choć z lekkim efektem paraliżującym.

Lekko psychodeliczny efekt będzie powoli przechodził przez umysł, pozostawiając go w zamyśleniu, podczas gdy ciało wpadnie w głębokie poczucie relaksu i spokoju. Dzięki takim efektom i wysokiemu stężeniu THC na poziomie 20-27% oraz 1% stężeniu CBD, Granddaddy Purple jest doskonałym szczepem, który pacjenci używają w leczeniu chronicznego bólu, skurczów mięśni, bezsenności i braku apetytu.

Kwiaty tej odmiany mają ostry posmak winogron, który nie wszystkim przypadnie do gustu. Aromat jest dość mocny i wyraźnie czuć smak winogron i jagód. Topy są wyraźnie purpurowe, pokryte jaskrawo-pomarańczowymi włoskami o oblane lepką żywicą.

Terpeny w GrandDaddy Purple

Dominujący terpen

Mircen - Najpopularniejszy terpen występujący w konopiach indyjskich o ziemistym zapachu.

Poboczne terpeny

Kariofilen (Pieprzowy), Pinen (Sosnowy)

Uprawa GrandDaddy Purple

Indica
Łatwa
Niska
Duże
7-9 tygodni

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „GrandDaddy Purple”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *