Super Skunk

Super Skunk
(1 opinia klienta)
Smak i zapach
Skunks
Działanie
Senność
Jeśli paliłeś, waporyzowałeś lub w inny sposób spodobała Ci się ta odmiana, Super Skunk, daj nam znać! Zostaw swoją opinię.

Super Skunk - opis, działanie i historia

Super Skunk to popularna krzyżówka odmian Skunk #1 i Afghani, która powstała dzięki Sensi Seeds. Skunk #1 to odmiana, dzięki której powstała Shiva Skunk. Trzy lata później powstał Super Skunk, który był jednym z pierwszych projektów krzyżówki z odmianami Afgańskimi.

Odmiana ta jest znana ze skuteczności w leczeniu bólu, bezsenności, depresji i niepokoju, a także pomaga walczyć ze stresem dnia codziennego. Super Skunk jest również skuteczny w leczeniu bezsenności, bólu głowy i skurczy mięśni. Odmiana ta jest również często stosowana przez pacjentów przyjmujących chemioterapię, ponieważ mocno stymuluje apetyt.

Poziomy THC różnią się w zależności od laboratorium, w których są testowane, ale zwykle poziom THC przekracza 19%. Użytkownicy tego szczepu twierdzą, że zapewnia ona euforię, poprawia nastrój i kreatywność.

Negatywne efekty, które można odczuć to paranoje, suche usta i suche oczy. Super Skunk ma silny, ziemisty i skunksowy aromat. Topy są jasnozielone, otoczone trichomami. Odmiana ta nie zmieniła się znacznie od lat 90-tych, kiedy to została wydana.

Terpeny w Super Skunk

Dominujący terpen

Kariofilen - Pikantny, pieprzny terpen, który może mieć działanie przeciwzapalne.

Poboczne terpeny

Humulen (Chmielowy), Limonen (Cytrusowy)

Uprawa Super Skunk

Indica
Łatwa
Średnia
Duże
7-9 tygodni

1 opinia dla Super Skunk

  1. Tomek

    Fajne zioło lubię w niej to że moja głowa staje się pusta żadnych myśli bezcenne uczucie czuje ze odpoczywa moja głowa ale za to ciało .jestem lekko podenerwowany chodz niepoowinnienem ale ogólnie polecam dobre zioło i tanie nic tylko jarać

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *