Wyszukaj::
Top
 

Haze


Nasiona marihuany
Ocena: 4.6/5. Z 9 głosów Pokaż głosy
Proszę czekać...

Haze – najważniejsze informacje

Haze jest jednym z najstarszych i najbardziej znanych szczepów Sativa. Korzenie tej odmiany sięgają do lat sześćdziesiątych w Kalifornii. Od tego czasu był podstawą wielu znanych hybryd na całym świecie. Genetyka tej odmiany przebyła oceany, prowadząc do powstania szczepów pochodzących z Kolumbii, Meksyku, Tajlandii, a nawet Indii.

Zapach Haze charakteryzuje się cytrusowym i słodkim aromatem. Chociaż hodowcy muszą czekać stosunkowo długo na plony, to energetyczny haj rekompensuje ten czas. Odmiana jest znana z wywoływania suchości w ustach i uczucia suchości w oczach.

Euforyczny haj może być pomocny w łagodzeniu stresu, lęku i depresji. Ten szczep może również być skuteczny w leczeniu chronicznych bóli, ale nie jest dobrym szczepem do zwalczania mocnego bólu. Niektórzy pacjenci wybierają tę odmianę, aby zredukować nudności i pobudzić apetyt.

susz konopny CBD

Ta słynna odmiana została opracowana przez BrothersHaze, Sam Skunkman, Wernard, Neville i Eddiego Reedeker. Jest to krzyżówka czterech różnych odmian Sativa: Mexican, Colombian, Thai i Indian. Chociaż stężenie THC w tej odmianie nie osiąga poziomu astronomicznego, to Haze od dziesięcioleci jest podstawą w przemyśle konopi indyjskich.

Efekty Haze

Szczęście

Energia

Gadatliwość

Motywacja

Skupienie
Stres

Brak apetytu

Zmęczenie

Depresja

Bezsenność
Suchość w ustach

Suchość w oczach

Oszołomienie

Niepokój

Ból głowy

Dodatkowe informacje

Najwyższe

0

Średnie

0

Nasiona Haze dostępne w sklepach:

Sklepy w kolejności alfabetycznej

Najnowsze opinie

Dodaj swoją opinię

Pan Pestka

Popularny Polecany sklep 

Dołączył 1 rok temu

 Nasiona marihuany /  Ruda Śląska / 761 odsłon

Sensi Seeds

Polecany sklep 

Dołączył 9 miesięcy temu

 Nasiona marihuany /  Amsterdam / 156 odsłon